Пустельна естетика: CATSSUIT представляє нову колекцію “Route 66”

Український бренд CATSSUIT представляє літню колекцію, яка переносить нас на легендарну трасу Route 66, що простягається через безкрайні простори Техасу, де гаряче сонце і пустельна спека стають символами свободи та пригод.

Пустельна естетика: CATSSUIT представляє нову колекцію “Route 66”-Фото 1

В основі  колекції лежить історія про палкі літні дні в Техасі, де гаряче сонце і спекотна атмосфера змішуються з прохолодою кам’яних скель. У такі дні найкраще, що можна зробити, — це зануритися в прохолодні води океану або сховатися у тіні гори.

Колекція багато відтінками коричневого, бежевого та чорного, які гармонійно поєднуються з легкими текстурами. Кожен предмет — це втілення невагомого одягу для спекотних днів, який створює відчуття оголеності, навіть коли ви повністю вбрані. 

Пустельна естетика: CATSSUIT представляє нову колекцію “Route 66”-Фото 2

Пустельна естетика: CATSSUIT представляє нову колекцію “Route 66”-Фото 3

М’які, ніжні силуети моделей майстерно підкреслюють лінії тіла, а делікатна тканина обіймає й акцентує всю витонченість фігури. У колекції представлені легкі комбінезони із сітки, лаконічні міні сукні, романтичні блузи, мінімалістичні топи та шорти. Ці елементи підкреслюють сексуальність і сміливість, зберігаючи при цьому стриманий і витончений стиль бренду.

Пустельна естетика: CATSSUIT представляє нову колекцію “Route 66”-Фото 4

Контраст класичних кольорів та прозорих мереживних матеріалів створює атмосферу грайливості та зухвалості, притаманну естетиці CATSSUIT.

Статьи по теме