Світ змінюється на наших очах із нестримною швидкістю. У цьому глобальні зміни відбуваються у науково-технічному середовищі. У модному співтоваристві своя революція, і один із її флагманів – британський бренд із 160-річною історією Burberry. Ще наприкінці минулого року модний Дім оголосив про злиття трьох своїх ліній: Prorsum, London та Brit – в одну, а потім відмовився від поділу показів на чоловічі та жіночі і відтепер проводитиме два змішані шоу на рік. По суті, нова колекція, представлена Burberry вчора на Тижні моди в Лондоні, не відноситься до осінньо-зимової або весняно-літньої, вона є позасезонною або просто «вересневою». Втім, зважаючи на перехід бренду на популярний нині формат продажів See Now Buy Now («Побачив-купив»), речі з нової колекції все-таки більшою мірою призначені для холодної пори року.
Читайте також: Новий кампейн Burberry: гендерні питання та данина майстрам
Головним джерелом натхнення креативного директора модного Будинку Крістофера Бейлі цього разу став роман Вірджинії Вульф «Орландо», який оповідає про юнака, який живе в епоху королеви Єлизавети I. Одного ранку він прокидається безсмертною істотою іншої статі, після чого починається. . Подорож крізь століття ми можемо спостерігати і в колекції: тут і вікторіанські блузи з високими комірами-стійками, довгими манжетами і численними воланами, і гусарські мундири з золотими галунами і блискучими гудзиками, і популярні цього року. плащами та жакетами, оксамитовими блейзерами та накидками у такому ж білизняному стилі.
Також дизайнер черпав натхнення в роботах Ненсі Ланкастер, відомого британського декоратора з інтер’єрів, що знайшло своє втілення в парчових сукнях, топах з шпалерними принтами, джемперах з рослинними малюнками і штанах, що струмують у смужку. Вона ж і відповідала за оформлення показу, що відбувся у приміщенні колишньої книгарні Foyles. Спеціально для шоу було створено численні статуї, зокрема і Вірджинії Вульф, які прикрасили зали. Відомий поціновувач музики Бейлі запросив на шоу цілий оркестр – London Metropolitan Orchestra, а також 5 вокалістів та піаніста, які виконали кілька чарівних композицій Ілана Ешкері, який так само, як і дизайнер, надихнувся під час їх написання романом Вульф. До речі, гості, серед яких були Кара Делевінь, Олівія Палермо, Лілі Джеймс та Алекса Чанг, пішли з показу не з порожніми руками: кожен із них отримав у подарунок від Burberry за спеціальним виданням «Орландо».
[metaslider id=56752]
Статті по темі:
Назад у 1980-ті: Topshop Unique SS’17
Стильний рейв з дредами та на платформі: Marc Jacobs SS’17
Жива музика, квіти та кохання: Michael Kors SS’17