Rikky Hype спільно з LOVESPACE презентували колекцію до Дня закоханих

Редагувати переклад
Бренд одягу та білизни Rikky Hype і простір сексуальних знань та товарів LOVESPACE напередодні 14 лютого об’єдналися заради підняття теми чутливості до себе у будь-яких стосунках.

Rikky Hype спільно з LOVESPACE презентували колекцію до Дня закоханих-Фото 1

Rikky Hype створили колекцію одягу з маніфестами, щоб закцентувати увагу жінок на власному задоволенні, на піклуванні про себе і відчутті власної самодостатності. Команди Rikky Hype і LOVESPACE спільно презентують колекцію і говорять про 14 лютого, як про додатковий привід зазирнути вглиб себе, почути свої потаємні бажання і втілити їх. Не чекати міфічну половинку, пошук якої нам постійно навʼязує суспільство. Адже кожна з нас цілісна і самодостатня, без додаткових умов.

До жіночої колекції увійшли футболки і майки з тканини в рубчик у ніжних відтінках блакитного, персикового і в білому кольорі. На одязі вишиті фрази, що продовжують тему здорового фокусування на собі: «Отримую задоволення від себе»; «Мій найкращий sex був… зі мною» та «Тобі ніколи не стати моїм бойфрендом».

Rikky Hype спільно з LOVESPACE презентували колекцію до Дня закоханих-Фото 2

Rikky Hype спільно з LOVESPACE презентували колекцію до Дня закоханих-Фото 3

Світлини, зроблені в рамках кампейну колекції, переносять у атмосферу нульових: вкорочені футболки та майки з маніфестами чудово поєднуються з джинсовою та яскравою міні-спідницями.

Зухвалий настрій зйомки підтримують іграшки від LOVESPACE в кадрі і впізнавані атрибути 2000-х: аксесуари для волосся, моделі телефонів того часу і екстремальний манікюр.

14 лютого для нас — день, коли ми говоримо про любов. Любов до себе, любов до наших партнерів і партнерок. День, щоб дарувати і отримувати задоволення! Класний секс, експерименти і реалізовані бажання завжди починаються з думок або слів. Тож ми не змогли бути осторонь і залюбки підтримали кампейн Rikky Hype, що говорить від імені жінок, до жінок і про жінок. Про їхнє задоволення, свободу бути собою, про пристрасть і натхнення жити”, — говорить команда LOVESPACE.

Rikky Hype спільно з LOVESPACE презентували колекцію до Дня закоханих-Фото 4

Ми давно мріяли про співпрацю саме з LOVESPACE і День закоханих — найкращий час для неї і чудовий привід донести те, про що ми так довго думаємо, а ще ідеальний шанс ще раз нагадати про важливість фокусування на собі, пошуку шляхів задоволення і піклування про себе в самотності чи ні”, — додають Rikky Hype.

Rikky Hype спільно з LOVESPACE презентували колекцію до Дня закоханих-Фото 5

Rikky Hype спільно з LOVESPACE презентували колекцію до Дня закоханих-Фото 6

Читайте також: ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ: СЕРЦЕ ТА СЛОВА КОХАННЯ В КОЛЕКЦІЯХ УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ 

Статьи по теме