UA
RU

Український дизайнер Руслан Багінський показав, як створювалися капелюхи для світового турне Мадонни

Редагувати переклад

Український дизайнер Руслан Багінський показав, як створювалися капелюхи для світового турне Мадонни, яке розпочалося 14 жовтня у Лондоні. 

Руслан Багінський капелюхи для турне Мадонни

14 жовтня Мадонна розпочала світове турне The Celebration Tour. В червні співачка відклала початок гастролей через «серйозну бактеріальну інфекцію», з якою вона потрапила до реанімації. Перший концерт відбувся у Лондоні. Мадонна виконала найбільші хіти за сорок років своєї кар’єри. А також підтримала Україну. Під час виступу співачка підняла український прапор

Руслан Багінський капелюхи для турне Мадонни

Для світового турне зірка обрала сценічні капелюхи від українського бренда Ruslan Baginskiy. Дизайнер Руслан Багінський подякував Мадонні за довіру і підтримку на своїй сторінці в Instagram. А потім показав, як створювалися аксесуари для турне The Celebration Tour. 

Руслан Багінський капелюхи для турне Мадонни

«Метою було створити капелюхи, які втілюють дух пісень Мадонни. Яскравий, сильний, провокаційний і веселий. Енергія Мадонни, пристрасть до того, щоб розсувати кордони, переосмислення дійсно дорівнюють моїй дизайнерській філософії. Улюблені ковбойські форми були реконструйовані широкими та асиметричними полями. Зроблено вручну в Україні», — розповів дизайнер. 

Руслан Багінський капелюхи для турне Мадонни

Цього року дизайнерські вироби Ruslan Baginskiy для свого світового турне обирала ще одна суперзірка. Співачка Бейонсе виступала в українських капелюхах під час концертів туру Renaissance. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Ruslan Baginskiy

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД RUSLAN BAGINSKIY ОТРИМАВ ПРЕМІЮ ANDAM 2023 В КАТЕГОРІЇ «АКСЕСУАРИ»

Статьи по теме