UA
RU

Сара Бертон йде з Alexander McQueen

Alexander McQueen і Сара Бертон оголосили про припинення співпраці. Креативна директорка залишає англійський Модний дім. 

Сара Бертон йде з Alexander McQueen-Фото 1

Сьогодні Модний дім Alexander McQueen і креативна директорка Сара Бертон оголосили про завершення співпраці, яка тривала більше двох десятиліть. Сара Бертон очолила Alexander McQueen у травні 2010 року. До цього дизайнерка працювала у Модному домі разом з Александром Макквіном понад 14 років. Найбільш відомим вбранням Сари Бертон у Alexander McQueen стала весільна сукня Кейт Міддлтон, яка увійшла в історію моди. Показ Весна-Літо 2024, що відбудеться у вересні під час Паризького тижня моди, стане останнім для креативної директорки на чолі англійського Модного дому. 

Франсуа-Анрі Піно, голова правління групи Kering, якій належить Alexander McQueen, подякував Сарі Бертон:

«Я надзвичайно вдячний Сарі. Хочу особисто подякувати їй за роботу протягом останніх двох десятиліть, спочатку разом із Александром Макквіном, а з 2010-го в якості креативної директорки. Завдяки власному досвіду, чуйності та таланту Сара продовжувала розвивати мистецьке вираження Модного дому. Вона зберегла спадщину Макквіна, увагу до деталей та унікальне бачення. При цьому додала особистий творчий дотик».

Сара Бертон також прокоментувала новину:

«Я так пишаюся всім, що зробила. А також моєю неймовірною командою в Alexander McQueen. Вони — моя родина, і це був мій дім протягом останніх 26 років. Хочу подякувати Франсуа-Анрі Піно за те, що вірив у мене та запропонував мені цю дивовижну можливість. Перш за все я хочу подякувати Александру Макквіну. Він так багато чому навчив мене — і я вічно буду йому вдячна. Я з нетерпінням чекаю майбутнього та своєї наступної глави. А ці цінні часи завжди будуть зі мною».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Kering

Читайте також: ГАБРІЕЛА ХЕРСТ ЙДЕ З CHLOÉ

Статьи по теме