UA
RU

Шляхетний жест: Джорджіо Армані висловився проти війни в Україні

Редагувати переклад
У Мілані добіг кінця Тиждень моди. Одним із останніх і ключових шоу став показ осінньо-зимової колекції Giorgio Armani. Дизайнер Джорджіо Армані вирішив не лишатися остронь російського вторгнення в Україну. Моделі дефілювали по подіуму у повній тиші. У такий спосіб Армані підтримав українців. 
Milano Fashion Week

PHOTO: GETTY IMAGES

На показі Джорджіо Армані, який закрив Тиждень моди у Мілані, 87-річний дизайнер занурив гостей в повну тишу. Через гучномовець він виголосив, що його рішення не використовувати музику в шоу було прийняте на «знак поваги до людей у трагедії, що розгортається».

Армані

Моделі в розкішних впізнаваних «хітах» бренду — оксамитових жакетах та сукнях, прикрашених блискітками крокували подіумом без супроводу гучного  саундтреку в суцільній тиші, яку порушували лише пересування камер та стукіт високіх підборів.

«Мое решение не использовать музыку во время шоу — знак уважения к людям, которых затронула трагедия.», — рассказал дизайнер.

Свого часу два роки назад у лютому 2020 року пан Армані був одним із перших дизайнерів, хто на знак пандемії, яка наближалася відмінив запрошення гостей на шоу, яке відбувалося в порожній залі. Як досвічений гравець індустрії моди, безперечно, Армані розуміє, що імідж дорогого вартує.

Фото: Instagram @milanfashionweek

Читайте також: ЗНАМЕНИТОСТІ, КОТРІ ПІДТРИМАЛИ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД

Статьи по теме