UA
RU

Символ мужності: Дар’я Шаповалова презентувала патріотичний NFT-светр

Патріотичний одяг тепер і в цифровому форматі. 

Важливо підтримувати Україну по всіх фронтах. Так, українська журналістка та дизайнерка бренду DRESSХ Дар’я Шаповалова презентувала новий NFT-светр з синьо-жовтими кулаками, в знак мужності українців.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Daria Shapovalova 🧝🏻‍♀️ (@moredaria)

Вона представила светр під назвою «Unite All», який був розроблений нідерландською школою Design Academy Eindhoven. Українка виставила фото на своїй сторінці в Інстаграм. Студія розробила дизайн цифрового светру та випустили його для продажу. Ідея прийшла не просто так, адже за два дні до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в цю школу запросили українську художницю Марію Реву в якості репетитора. Самий в такий спосіб лідер студії Йост Янсен вирішив підтримати свою студентку та її колег по Батьківщині.

Два кулака, один жовтий і один синій, символізують кольори України: Freedom Blue та Energising Yellow,

– каже Дар’я Шаповалова.

Читайте також: GUNIA Project продовжує свою діяльність в умовах війни та презентує нову колекцію “Атланти”

Спочатку, здається, що на светрі зображено дві квітки синього та жовтого кольорів, але якщо придивитися, то  це два кулаки, підняті догори. Вони символізують знак протесту, міць та мужність українського народу, який стійко відбиває всі напади окупаційної системи. Новий патріотичний светр можна придбати на сайті dressx.com.

Статьи по теме