UA
RU

Скарлетт Йоганссон в об’єктиві Джонатана Глейзера у рекламі Prada

Акторка Скарлетт Йоганссон зіграла у новій кампанії сумок Prada Galleria. Рекламний фільм зняв режисер стрічки «Зона інтересу» Джонатан Глейзер. 

Скарлетт Йоганссон в об’єктиві Джонатана Глейзера у рекламі Prada-Фото 1

Prada знову співпрацює з акторкою Скарлетт Йоганссон. Амбасадорка італійського Модного дому представила знаковий аксесуар — сумку Prada Galleria. Цього разу у рекламному фільмі вона демонструє акторську майстерність. Йоганссон декламує рядки з ролі з різним настроєм та інтонаціями, немов на пробах. 

Скарлетт Йоганссон в об’єктиві Джонатана Глейзера у рекламі Prada-Фото 2

«Актори постійно переосмислюють себе, щоб втілити персонажів, якими вони стають. Це поняття пов’язувало кіно з Prada протягом усього часу. Ця риса, присутня в дизайні та історії бренда як засіб вираження та натхнення. Скарлетт Йоганссон декламує рядки, наповнює кожен з них новим змістом. Співпраця між всесвітньо відомою акторкою і Prada продовжується дослідженням глибини та майстерності перфоманса», — розповіли у Модному домі.

Скарлетт Йоганссон в об’єктиві Джонатана Глейзера у рекламі Prada-Фото 3

У фільмі Скарлетт Йоганссон невпинно переосмислює себе. Акторка виходить за рамки власної сутності, щоб втілити безліч персонажів. Як зазначили у Prada, ця ідея завжди їх надихала — так само як і вічні трансформації сумки Prada Galleria. Нову рекламну кампанію тут назвали святом акторської техніки. А також одою таланту актора і механізму гри як справжнього двигуна кіно. 

Тему кіномистецтва продовжує й Джонатан Глейзер. Саме режисер стрічки «Зона інтересу» зняв новий рекламний фільм зі Скарлетт Йоганссон у головній ролі. Зйомки проходили у Нью-Йорку. 

Автор: Яна Панюшкіна 

Фото: Prada

Читайте також: КІЛЛІАН МЕРФІ ТА ЕНН ГЕТЕВЕЙ В РЕКЛАМНІЙ КАМПАНІЇ VERSACE

Статьи по теме