Soft Silk Beauty Hoodie: еклектичний реліз українського бренду Mon Mou на перетині краси та моди

Редагувати переклад

When beauty meets fashion

 

Soft Silk Beauty Hoodie: еклектичний реліз українського бренду Mon Mou на перетині краси та моди-Фото 1

 

Український бренд beauty-аксесуарів для збереження краси та підвищення комфорту під час догляду за собою Mon Mou випускає новий довгоочікуваний реліз на перетині моди та краси.

 

Soft Silk Beauty Hoodie — одяг, який не тільки підкреслює стиль, але й дбає про волосся. Внутрішня поверхня капюшону виготовлена з натурального 100% шовку — він захищає волосся від травматизації, сприяє його розгладженню і посиленню здорового блиску. Основна частина худі — 100% котон для максимального затишку та комфорту за будь-яких умов.

Oversize-крій Soft Silk Beauty Hoodie продовжує концепцію універсальної зручності, піклування та основного месседжу Mon Mou — “Красива сама собою”, а розмірна сітка має дві опції: xs-s та m-l для ідеальної посадки на будь-яку статуру.

 

Soft Silk Beauty Hoodie: еклектичний реліз українського бренду Mon Mou на перетині краси та моди-Фото 2

Худі представлений у фірмовому відтінку бренду — витонченому та ніжному nude.

Засновниці Mon Mou, Жанна Матчіна та Оксана Матчіна, керуються принципами свідомого підходу до виробництва, цінностями сталої моди, обираючи для своїх продуктів виключно найякісніші натуральні матеріали. Soft Silk Beauty Hoodie став неочікуваним, втім логічним втіленням основного концепту бренду: поєднання стилів, поєднання сенсів, поєднання краси та свободи бути собою. На його розробку від ідеї до реалізації у засновниць бренду пішло 2 роки.

Новий реліз доступний у продажу з 11 березня, придбати б’юті-худі та інші продукти Mon Mou можна на офіційному сайті бренду, а також у його авторизованих партнерів.

Читайте також: ЛІТО В ДУШІ: КОЛАБОРАЦІЯ  TREE HUT ТА MON MOU

 

Статьи по теме