UA
RU

Стала відома дата прем’єри мейковер-шоу «Я везу тобі красу» на каналі «Україна»

Редагувати переклад
25 жовтня о 10:30 відбудеться прем'єра мейковер-шоу «Я везу тобі красу» за власним форматом каналу «Україна». Проєкт створений та розроблений продакшном «Теле Про». Героїні шоу зважилися кардинально змінити своє життя. У цьому їм допоможе ведучий програми, відомий топ-стиліст і успішний арт-коуч Юрій Царьов.

Стала відома дата прем’єри мейковер-шоу «Я везу тобі красу» на каналі «Україна»-Фото 1

«Як бути, якщо життя немов стоїть на місці? Чому в оточенні з’являються не ті люди, з якими б хотілося створювати стосунки? Чому я не можу знайти особисте щастя?» – такі питання ставлять собі всі учасниці проєкту «Я везу тобі красу». Але за допомогою Юрія Царьова вони знайдуть відповіді й розберуться в своїх проблемах.

«Все героїні проєкту пройдуть складний шлях. Їм доведеться дізнатися, що ж вони робили не так і, на свій жах, усвідомити, наскільки різняться їхні уявлення про себе з думкою інших. І повірте, ні у кого не вийде легко це прийняти. Але зате в результаті спільної роботи з Юрою кожна з наших героїнь неймовірно перетвориться! Але не в «усереднену красуню», а в кращу версію самої себе, – ділиться креативний продюсер шоу Даря Дейниченко. – Наша місія – не просто красиво переодягнути або нафарбувати героїнь. Наша місія – допомогти кожній з них розібратися в собі та знайти той унікальний образ, який якнайкраще розкриє їхній внутрішній зміст».

Випробування, які необхідно пройти учасницям шоу, часом відбуватимуться через опір. Їм доведеться розібратися зі своїми страхами, прийняти рішення з чимось назавжди попрощатися та поглянути на себе по-новому.

Читайте також: В Україні вийшло перше видання про інтер’єри в українських оселях

Те, що чекає учасниць в кінці кожного випуску, гідно й захоплення, і поваги. Це відвертий проєкт, в якому вся Україна побачить і сльози, і рішучість, і бажання нарешті стати щасливою. А ось як саме відбуватиметься процес перетворення, глядачі дізнаються вже цієї осені.

Дивіться з 25 жовтня о 10:30 з понеділка по четвер новий проєкт каналу «Україна» «Я везу тобі красу».

Статьи по теме