UA
RU

Стала відома дата проведення BEST FASHION AWARDS

Редагувати переклад
Премія надала можливість продемонструвати належну повагу впливовим діячам української моди, чий внесок у розбудову національної моди складно переоцінити.

Стала відома дата проведення BEST FASHION AWARDS-Фото 1

19 листопада відбудеться Церемонія нагородження єдиної української професійної премії BEST FASHION AWARDS. Премія започаткована у 2010 році і за роки свого існування BFA перетворилася на основний інструмент об’єктивного визначення лідерів національної fashion-індустрії. 

Премія у кожній номінації BFA визначається голосуванням групи з 33 експертів за результатами колекцій двох сезонів 2019 року. До складу експертної групи входять відомі fashion-журналісти, критики, баєри та лідери суспільної думки.

Читайте також: KSENIASCHNAIDER и Lamoda.ua представили свитшоты из переработанных материалов

Преса неодноразово наголошувала на унікальності премії, її об’єктивності та прозорості, збереженні таємниці голосування, легітимність якого навіть підтверджена юридичною компанією.

Премію BEST FASHION AWARDS у 2019 році вручатимуть у таких номінаціях:

  • Найкращий дизайнер жіночого одягу
  • Найкращий дизайнер чоловічого одягу
  • Найкращий дизайнер аксесуарів
  • За найкращу fashion-постановку
  • Відкриття року
  • Прорив року

За розвиток української fashion-індустрії у напрямку SUSTAINABLE fashion («свідомої моди»). Оргкомітет Best Fashion Awards започаткував цю спеціальну премію у 2018 році. На Церемонії також вручать премію «Натхнення», долю якої вирішують самі дизайнери.

4 листопада стануть відомі номінанти Премії Best Fashion Awards 2019.

Імена переможців кожної номінації ми дізнаємося 19 листопада 2019 року під час урочистої Церемонії, яка відбудеться в залі Atrium 5-зіркового готелю Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Статьи по теме