UA
RU

#STAYATHOME: Іван Фролов

Редагувати переклад
Marie Claire закликає всіх бути усвідомленими в цей складний для світу час! Разом із відомими людьми ми нагадуємо, як важливо самоізолюватись, щоб не стати жертвою COVID-19 та не наразити на небезпеку інших.

Ivan Frolov Marie Claire Stayathome 2

Іван Фролов

Сьогодні український дизайнер Іван Фролов, засновник бренду FROLOV, розповідає Marie Claire, як змінилося його життя під час карантину.

Як ви проводите свій час в самоізоляції?

Ми з колективом відповідально пішли на карантин, як тільки його запровадили. Але потім приєдналися до ініціативи з пошиття медичних комбінезонів. І тепер кожен мій ранок починається о 5:30. Після онлайн роботи я та моя директорка Анна Лукашевич збираємо наш колектив і о 9:30 починаємо працювати в офісі. О 18:30 ми розвозимо команду і десь о 21:30 я повертаюсь додому, де готую, займаюсь спортом і відпочиваю.

Ми все ще відшиваємо замовлення постійних клієнтів, але велика частина наших сил йде на пошив медичних комбінезонів. Роботи стало навіть більше.

Ivan Frolov Marie Claire Stayathome 7

Іван Фролов з Анною Лукашевич та командою

Читайте також: Як представники fashion-індустрії України шиють безкоштовні костюми для медиків.

Який фільм/серіал ви б порадили переглянути під час карантину?

Мені завжди підіймає настрій перегляд всіх серій фільмів про Гаррі Поттера. Кожного разу я помічаю щось нове. Цього разу я звернув увагу на те, як швидко розвивається сучасний кінематограф, графіка, постпродакшн. Мене вражають темпи розвитку кінематографу в ХХІ столітті. В цій серії фільмів тривала боротьба зі злом закінчується перемогою добра, і це вселяє надію, якщо порівнювати COVID-19 з дименторами та злими силами.

Читайте також: Джоан Роулінг випустить чотири книги про чарівний світ Гаррі Поттера.

Ivan Frolov Marie Claire Stayathome 3

Іван Фролов

Яку книгу порадите?

На книги мені зараз не вистачає часу, тому я переглядаю альбоми фотографів, які мене надихають: Нобуйосі Аракі, Рен Ханг, Дайдо Моріяма, Сюдзі Тераяма. Роботи цих художників з Японії та Китаю здаються мені особливо актуальними саме зараз, вони показують особливості світу Сходу.

#STAYATHOME: Іван Фролов-Фото 4

Назвіть п’ять пісень, які зараз на повторі у вашому особистому плей-листі.

Слухаю музику переважно за кермом, серед найчастіше програваних:

  • Симфонія №5, Бетховен 

 

  • Джузеппе Верді, Травіата

 

  • Революційний етюд Шопена

 

  • Опера Кармен, Жорж Бізе

 

  • Іспанські замальовки Майлза Девіса 

Як краще провести час із собою?

Провести час із собою зараз, як на мене, означає розібратись з тим, для чого завжди знаходиш відмазки у буденному житті. Головне — бути щирим з собою у цьому питанні. Я розсортував усі свої ескізи, познаходив всі ідеї, які не використав у попередніх колекціях. До цього ніколи не доходили руки, а тепер я зможу їх реалізувати.

Ivan Frolov Marie Claire Stayathome 4

Як краще провести час з сім’єю?

Зі своєю родиною я проводжу час в ролі кулінара. Мене дуже заспокоює процес замішування тіста, це мені навіть замінює медитацію та дає змогу зробити приємне близьким. За час карантину я вже приготував піцу, вареники, ньокі. Готовий ділитись рецептами. Але окрім мучного я намагаюся все ж таки слідкувати за раціоном і вживати корисну їжу.

Ivan Frolov Marie Claire Stayathome 5

Іван Фролов

Яку справу ви плануєте завершити під час карантину?

Я сподіваюсь, що мені вдасться закінчити сортування тисяч ескізів та їхню синхронізацію по папкам та файлам. Розібрати свій робочий стіл та власний гардероб. Мрію після карантину існувати в чистому просторі.

Ivan Frolov Marie Claire Stayathome 6

Іван Фролов

 

Статьи по теме