UA
RU

Сумки Chanel можуть подорожчати у вересні

Сумки Chanel вартістю майже 10 тисяч євро можуть стати ще дорожчими цього вересня. У березні цей бренд вже підняв ціни на сумки в середньому на 8%.

Сумки Chanel можуть подорожчати у вересні-Фото 1

Ціни на сумки Chanel, які зараз коштують близько 10 тисяч євро, можуть підняти ще більше вже у вересні. Зазвичай Chanel переглядає ціни на сумки двічі на рік: у березні та вересні. Цього березня компанія підвищила ціни в середньому на 8% у всьому світі. Про це виданню Bloomberg повідомив фінансовий директор Chanel Філіп Блондьє. 

Сумки Chanel можуть подорожчати у вересні-Фото 2

Bloomberg перевірили ціни. У Франції класична сумка Chanel середнього розміру зараз коштує 9700 євро. Це приблизно на 1900 євро більше, ніж півтори роки тому. Для порівняння, сумка Hermes Birkin 25 зараз продається приблизно за 8000 євро. Hermes зазвичай переглядає свої ціни щорічно — на початку року. У січні їх підвищили в середньому на 7%.

Сумки Chanel можуть подорожчати у вересні-Фото 3

Chanel планує дотримуватись політики збільшення цін відповідно до інфляції витрат і враховуючи нестабільність валюти. Модний дім бажає мінімізувати ціновий розрив на однакові товари у різних регіонах. Березнева зміна відрізнялася залежно від країни. За словами топ-менеджера компанії, підвищення цін на сумки відповідало інфляції.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Chanel

Читайте також: УЛЮБЛЕНІ МОДНИЦЯМИ КЛАСИЧНІ СУМКИ “З ІМ’ЯМ”, І КРАЇНИ, ДЕ ВОНИ КОШТУЮТЬ ДОРОЖЧЕ ТА НАЙДЕШЕВШЕ 

 

Статьи по теме