UA
  RU

  SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменко NEW DROP

  Редагувати переклад

  SUPPORT by POUSTOVIT  — це чесна історія про рідне місто, нове покоління, про тих, хто створює новий світ і відкриває всім іншу Україну.


  SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменко

  Проект був створений влітку 2017 року, як платформа для підтримки молодих дизайнерів України, куратором якого є Лілія Пустовіт:


  «Починаючи цей проект, я хотіла, щоб він був гнучким, сучасним та повним синергії, де кожен член команди приймає рішення. Все так і вийшло».

  SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменко

  Поєднуючи в собі unisex, street-wear та базу для сучасного гардеробу, SUPPORT by POUSTOVIT – це не тільки про одяг. Світ змінюється, і цей проект – наша реакція та відповідь на те, що відбувається.

  На цей раз для створення нової лімітованої upcycle-колекції бренд запросив Ясю Хоменко — молоду українську дизайнерку, яка експериментує з тканинами, формами та кольорами.


  SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменко

  В дропі SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменко була закладена ідея другого подиху, перевтілення та відновлення. Колаборація дозволила наситити класичну лінійку худі новим поглядом та емоціями.

  SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменко  Використовуючи вже відшиті речі, вдалося переосмислити форму худі SUPPORT, забравши з рукавів славнозвісні ПРАВИЙ/ЛІВИЙ БЕРЕГ, та втілити свою ідею з «еррорним» поєднанням деталей крою, яке не знайшло своє місце в жодному з її брендів.
  Завдяки поєднанню кольорів та асиметричному зміщенню, ви отримуєте колекційний деконструйований елемент гардеробу.

  SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменко


  Новий дроп буде доступний на сайті SUPPORT by POUSTOVIT 23 грудня 2020 року у лімітованій кількості.

  Статьи по теме