КРеативний директор Будинку Louis Vuitton Ніколя Жеск’єр ніколи не обходиться одним джерелом натхнення. Ось і в круїзній колекції він пофантазував і на тему свого коронного футуризму, і спадщину хіпі. Струменеві плетки з неотканей (на зразок шкіри, що нагадує шовк) Жеск’єр доповнив черевиками та сандалями на тракторній підошві, які ідеально підходять хоч для підкорення галактик, хоч для танців у долині Коачелья. До речі, саме це місце сили вічних хіпі Louis Vuitton обрали як локацію для показу. Долина (зокрема її затишний притулок богеми під назвою Палм-Спрінгс) славиться не лише безкрайніми видами та такими ж поглядами на життя. У 1950-1960-ті трапився справжній архітектурний бум, результатом якого стали кілька десятків модернових вілл, що нагадують космічні кораблі. На них Louis Vuitton після показу та спорядили найстійкіших членів свого екіпажу – statement-черевики. Перші кроки зафіксував фотограф Грегорі В’єль.
Вілла Bob & Dolores Hope Estate, що належала американському коміку Бобу Хоупу і виставлена зараз на продаж за $24 млн., стала місцем показу колекції та першою зупинкою statement-сандалій Louis Vuitton із глянсової телячої шкіри.
МИ ВАМ РАДИ
Дерев’яно-кам’яний Edris House, який вважається взірцем того, як варто вписувати будинок у ландшафт, гостинно прийняв desert boots у свої екостени. Не дивно, адже вони точно прийшлися б вчасно богемному подружжю Едріс, який побудував його в 1953 році.
Я ТУТ ПОСТОЮ
Зупинкою ще одних biker boots, прикрашених монограмою модного Будинку, стала вілла Frey House, яку архітектор Альберт Фрей збудував для себе у 1963 році. Їхні побратими — дербі, прикрашені вишивкою та каблуком із плексигласу, пішли далі і зазирнули до резиденції архітектора Стюарта Вільямса Kenaston House.
У БУДИНОЧКУ
Білі шкіряні desert boots на паралельному хитромудрому шнурівці місцем для своєї тимчасової стоянки вибрали Menrad house. Цей білий будинок нью-йоркського трейдера Кріса Менрада по праву вважається наймодернішим у долині. 1957 року його спроектував Вільям Крісел, а 1999-го він перейшов у володіння «білого комірця», який, незважаючи на масштабний ремонт, зміг зберегти віллу майже в первозданному вигляді.