UA
RU

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів

Редагувати переклад

Готові ідеї, як вбратися у головну ніч року. Кінематографічно та тематично. 

До Нового року залишається трохи більш як два тижні, тому на часі постають питання, де святкувати, що подарувати, а що більш важливо — який образ вдягти. Впевнені, ви знаєте, в якому костюмі хотіли б зустрічати прихід 2022 року, проте, в тому випадку, якщо ви знаходитесь в роздумах, ми маємо декілька ідей. Сьогодні пропонуємо надихатися образами із новорічних фільмів, деякі з яких й справді стали культовими. Тож, аналізуємо умови, та обираємо ті луки, які не тільки до душі, але й до обставин.

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 1Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 2 

“Поїздка до Америки” 

Культовий фільм із Едді Мерфі та Арсеніо Холлом у головних ролях — новорічний хіт, який хочеться переглядати вічно. Веселий, яскравий, а ще неймовірно стильний. Естетика пізніх 80-х доволі рідко потрапляє у коло нашого зору, тож, якщо оберете цей варіант, ще й ризикуєте стати найоригінальнішою персоною на святі. Надихаємося контрастами: червоне та чорне — завжди гарна ідея. Кроп-топ та пишну мідіспідницю як у Лізи не забудьте доповнити масивними сережками та яскравим аксесуаром для зачіски. 

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 1

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 4

“Щоденник Бріджит Джонс” 

Інколи ми всі почуваємося трішки Бріджит. Незадоволення зовнішністю, відчуття, що життя проходить повз нас, а ще неймовірні лінощі — це не вади, а природні сумніви. Якщо 2022 рік ви плануєте зустрічати наодинці із собою, не бачимо сенсу вдягатися у шикарні луки. В такому випадку до речі буде й звичайна піжама із веселим принтом. Проте, й такий образ ми б радили доповнити розкішними аксесуарами, аби не забувати про урочистість свята. 

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 1

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 6

“Доки ти спав” 

Світла романтична комедія про примарне та реальне кохання хочеться дивитися попри сезони та настрій. Героїня Сандри Булок не має статусу найстильнішої героїні із нашого списку, проте вона володіє природною харизмою, яка допомагає перетворити будь-який лук на придатний для розгляду. Легкий джемпер та спідниця із орнаментальним принтом — невимушеність завжди буде в моді. 

Читай также: Лилия Пустовит представила новогоднюю капсулу

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 1

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 8

“Один вдома” 

Ще один кінохіт та черговий ідеальний святковий образ. Інколи для того, аби створити розкішний новорічний лук, зовсім не потрібно вишукувати прийнятні ідеї у нових колекціях. Впевнені, білий джемпер є в гардеробі кожної нашої читачки. Він сам по собі виглядає святково, а якщо бажаєте доповнити його атмосферою Нового року, просто заміксуйте светр із чимось блискучим. 

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 1

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 10

“Керол” 

Ретро-драма про кохання двох жінок, яка відбувається на тлі складнощів суспільного прийняття середини минулого століття, — фільм, який можна дивитися вічно. Відчуйте себе трішки Керол із допомогою лаконічної сукні відтінку перлин, а якщо збираєтеся у новорічну ніч їздити в гості, не забудьте доповнити образ вінтажною шубою. 

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 1

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 12

“Примарна нитка” 

Ідеальний новорічний фільм для циніків. Саме у святкову ніч відбувається одна із найважливіших сцен кінострічки — напружена та мовчазна. Нам до вподоби лук лілового відтінку: максісукня виглядає вишукано, проте серйозно, а необхідність в аксесуарах відпадає завдяки розшитому візерунками ліфові. 

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 1

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 14

“Секс у великому місті” 

Мабуть, ви одразу згадали розкішний, але, на жаль, аж занадто розтиражований лук Керрі Бредшоу із першого фільму “Секс у великому місті”. В піжамі, перлах та шубі героїня Сари Джесіки Паркер святкує Новий рік у Нью-Йорку, проте нас зацікавив образ тої жінки, яка віддає перевагу теплому клімату. Халат, розшитий паєтками, а також розкішні сережки-шандельєри — той образ, який буде до лиця кожній у новорічну ніч 2022. 

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 1

Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів-Фото 16

“Чотири кімнати” 

Досить дивний фільм, проте ідеальний для легкого та невимушеного перегляду напередодні Нового року. Тут вистачить модного натхнення не тільки для вас, але й для всіх ваших подружок. Проте, ми пропонуємо звернути увагу на образ із першої розповіді кіноальманаху, в який вдягнута героїня Мадонни. Якщо латекс для вас — це занадто відверто, обирайте шкіряну сукню. 

Статьи по теме