UA
  RU

  Тепле та комфортне свято: JUL презентує новорічну колекцію

  Напередодні Нового року JUL презентує святкову капсульну колекцію — і створює особливі позиції для найгарнішої ночі року. Як і всі колекції українського мас-маркет бренду, ця — про красу, комфорт і універсальність. Працюючи над нею, засновниця бренду Юлія Логвін хотіла, аби всі речі не лише гарно вписувалися у будь-який святковий сценарій, а й доповняли гардероб протягом усього року. 

  Тепле та комфортне свято: JUL презентує новорічну колекцію-Фото 1


  JUL пропонує зустрічати Новий рік у зручних і приємних тілу тканинах — м’якому кашемірі, батисті, бавовні й сатині. Бавовняні піжами у грайливу блакитну й рожеву клітинку і вишукані сатинові комплекти з брюк та сорочки ідеально підійдуть для затишного домашнього свята, а пара домашніх капців гарно доповнить образ. 

  Тепле та комфортне свято: JUL презентує новорічну колекцію-Фото 2


  Прикрасою святкової ночі стануть три сукні — одна із жатої тканини і з V-вирізом, короткий сарафан й сукня з відкритими плечима — а також костюми з двобортними жакетами. Останні можна поєднати брюками або зі спідницею — короткою чи довгою.

  Тепле та комфортне свято: JUL презентує новорічну колекцію-Фото 3

  Читай также: LUTIKI watching: Сакральний Київ та випадкові перехожі в новому кампейні бренду


  Окреме місце в колекції відведене трикотажу. Він представлений костюмами-двійками з кардигану та брюк у вишневому і чорному кольорах, костюмом із джемпера та спідниці з вишневого меланжу, коротким чорним топом на зав’язках та костюмами зі спідницею із м’якого нейлону смарагдового і сіро-блакитного кольорів. У новорічній колекції JUL оновлює і розширює свою лінійку кашеміру — додає дві моделі брюк, футболки, спідниці, топи на одне плече і кардигани у різних кольорах.

  Тепле та комфортне свято: JUL презентує новорічну колекцію-Фото 4

  Тепле та комфортне свято: JUL презентує новорічну колекцію-Фото 5  Тепле та комфортне свято: JUL презентує новорічну колекцію-Фото 6

  Тепле та комфортне свято: JUL презентує новорічну колекцію-Фото 7


  Грайливий святковий кампейн JUL демонструє, що всі речі — як піжами, так і нарядні сукні зі сміливими топами і короткими спідницями — можна носити вдома.

  Приміряти і придбати речі з новорічної капсули можна на сайті jul.ua, у новому офлайн-магазині JUL, який нещодавно відкрився за адресою Мечникова, 6, та у корнері в ЦУМ (Хрещатик, 38).  

  Статьи по теме
  x
  x