UA
RU

Тиждень моди в Мілані: найкращі покази

Редагувати переклад

У Мілані завершився Тиждень моди. Колекції Осінь-Зима 2023 представили відомі італійські бренди.

У розкладі були десятки показів, серед яких найбільш очікувані — нова колекція Prada від Міуччі Пради і Рафа Сімонса; колекція Gucci, створена колективом дизайнерів бренду після звільнення Алессандро Мікеле та в очікуванні Сабато де Сарно; шоу Dolce & Gabbana, які минулого разу запросили на подіум Кім Кардаш’ян; колекція Матьє Блазі для Bottega Veneta; показ легенди італійськой моди Джорджіо Армані

Prada Осінь-Зима 2023

Працюючи над колекцією Міучча Прада та Раф Сімонс переосмислювали та знову відкривали ідеї краси. Як зазначили дизайнери, краса тут визначалася не естетикою, а дією, бо саме одяг демонструє красу турботи, любові та реальності.

Gucci Осінь-Зима 2023

Після звільнення Алессандро Мікеле та в очікуванні Сабато де Сарно над колекцією працював колектив дизайнерів бренду. Вони вивчили архіви Gucci і видали моделі, які, на думку колективу, відображають новий вимір спадщини Модного дому.  

Dolce & Gabbana Осінь-Зима 2023

Колекція Sensuale ставить в цетр уваги жінку. Доменіко Дольче і Стефано Габбана підкреслюють чутність за допомогою фатину, мережива та шифону. Основними кольорами дизайнери обрали чорний, червоний, білий і золотий.

Bottega Veneta Зима 2023

Креативний директор Bottega Veneta Матьє Блазі віддав данину Італії та італійським майстрам. Для того, щоб показати країну через її історію, на подіумі навіть встановили статуї, які позичили з італійських музеїв.

Giorgio Armani Осінь-Зима 2023-2024

В колекції Cipria (в перекладі — «Пудра») Джорджіо Армані зібрав красиві і водночас затишні вбрання: шовкові сукні, костюми, що нагадують піжами, м’які шалі та пуловери. Кольорова гама — така сама затишна: пудра, бронза, беж, рожева пастель і класичний чорний. 

Текст: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Gucci

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ БРЕНДИ KSENIASCHNAIDER, PASKAL ТА FROLOV ПРЕДСТАВИЛИ СВОЇ КОЛЕКЦІЇ НА LONDON FASHION WEEK