UA
RU

Тиждень високої моди у Парижі: найкращі покази сезону Весна-Літо 2024

Редагувати переклад

У Парижі завершився Тиждень високої моди. Дизайнери представили кутюрні колекції сезону Весна-Літо 2024. 

Тиждень високої моди у Парижі найкращі покази

З 22 по 25 січня у Парижі пройшов Тиждень високої моди. Протягом цих днів дизайнери представили кутюрні колекції Весна-Літо 2024. Глядачі побачили 30 показів. Найбільш обговорюваними стали колекції Maison Margiela, Jean Paul Gaultier by Simone Rocha, Fendi та Viktor&Rolf.

Кутюрна колекція Maison Margiela Artisanal Collection 2024 стала головною подією сезону. А шоу, створене креативним директором Maison Margiela Джоном Гальяно, вразило глядачів. Показ пройшов під мостом Олександра III у перший цього року повний місяць. «Ритуал одягання – це композиція самого себе. Використовуючи тіло як полотно, ми створюємо екстер’єр, який виражає інтер’єр: форму емоцій. Колекція малює картину практик і подій, які формують характер, відображений у нашому одязі», — розкрили ідею творці. 

 

Цього сезону кутюрну колекцію Jean Paul Gaultier створила креативна директорка Simone Rocha Сімон Роша. Дизайнерка вивчила архіви французького Модного дому і показала головні хіти Жана Поля Готьє у власній інтерпретації. Колекція стала сюрпризом не тільки для публіки, але й для Готьє. Він вперше побачив її на подіумі та був у захваті. 

 

Fendi Couture Весна-Літо 2024

Креативний директор Fendi Кім Джонс зробив ставку на ошатні сукні, майстерну вишивку і кропітки елементи ручної роботи. А також на вишукані аксесуари — фірмові сумки Baguette від Сільвії Вентуріні Фенді і ювелірні окуляри від Делфіни Делеттре Фенді. 

 

Viktor&Rolf Scissorhands Весна-Літо 2024

Viktor&Rolf назвали свою кутюрну колекцію Весна-Літо 2024 — Scissorhands (Руки-ножиці). Вона складається з 28 моделей. Їх поділили на сім груп по чотири моделі. Перший образ в кожній групі — бездоганне кутюрне вбрання. Три інших образи — те, як Віктор Хорстінг та Рольф Снурен переробили перший дизайн за допомогою кравецьких ножиць. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Marijke Aerden / Viktor&Rolf

Читайте також: ТИЖДЕНЬ ВИСОКОЇ МОДИ В ПАРИЖІ 2024: БРЕНДИ, ЗА ЯКИМИ ВАРТО СЛІДКУВАТИ

Статьи по теме