UA
RU

Том Форд пішов із Tom Ford: остання колекція і новий креативний директор

Редагувати переклад

Том Форд представив останню колекцію для іменного бренда. А в Tom Ford призначено нового креативного директора. Їм став Пітер Хокінгс.

Tom Ford: остання колекція і новий креативний директор

Том Форд закінчив кар’єру дизайнера. У листопаді минулого року він продав свій бренд бьюті-гіганту Estée Lauder. Tom Ford став першим модним брендом, який придбала ця компанія. Купівля обійшлася в 2,8 млрд доларів. Після продажу Форд став мільярдером: вважається, що після усіх виплат він особисто отримав 1,1 млрд доларів. 

Днями Том Форд представив свою останню колекцію для іменного бренда. Сюди увійшли найулюбленіші вбрання дизайнера, які він створив за весь час роботи у Tom Ford. Всі це — перевипуски з колишніх колекцій. 

Останню жіночу колекцію показано у трьох відеороликах Tom Ford Archive, які зняв Стівен Кляйн. Стилістом зйомки стала Карін Ройтфельд.

Режисером, мабуть, був сам Форд: у фільмі він диригує моделями, немов оживляє музейні експонати за склом. Серед моделей — зірки подіуму: Амбер Валетта, Карлі Клосс, Карен Елсон, Джоан Смоллз та інші. 

Tom Ford: остання колекція і новий креативний директор

Також бренд Tom Ford назвав ім’я нового креативного директора. Їм став Пітер Хокінгс. Він замінить Тома Форда і займеться всіма категоріями — жіночим і чоловічим одягом та аксесуарами. Пітер працював разом з Томом майже двадцять п’ять років. Останнім часом він був старшим віце-президентом Tom Ford Menswear.

Tom Ford: остання колекція і новий креативний директор

Том Форд так прокоментував призначення свого послідовника: 

«В особі Пітера бренд знайшов ідеального креативного директора. Він почав працювати зі мною 25 років тому в якості помічника з дизайну чоловічого одягу в Gucci і швидко пройшов шлях до старшого дизайнера чоловічого одягу в компанії. Пітер пішов звідти, щоб приєднатися до мене у Tom Ford. Він неймовірно талановитий керівник із величезним досвідом роботи в галузі. Призначення запевняє мене у тому, що він продовжуватиме створювати модні продукти найвищого рівня дизайну, як це робив я».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Tom Ford, Ferry van der Nat

Читайте також: ОФІЦІЙНА ЗАЯВА: ФАРРЕЛЛ ВІЛЬЯМС — НОВИЙ КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР LOUIS VUITTON