UA
RU

ЦУМxFROLOV: Капсульна колекція із бестеселером бренду та новими святковими образами

Редагувати переклад
У розпал весняного сезону ЦУМ Київ презентує нову капсулу з українським брендом FROLOV. Колекція складається зі святкових образів, основою яких став бестселер бренда – корсетна сукня FROLOV.  
ЦУМxFROLOV: Капсульна колекція із бестеселером бренду та новими святковими образами-Фото 1

Ідея трансформації образів, яка закладена у ДНК бренда, є однією з ключових у колаборації. Саме тому до капсули увійшли невагомі й прозорі спідниці з розрізом та сукні з рукавами, що відстібаються.  

«Колаборація FROLOV x ЦУМ дарує дух свободи, яскраві емоції та святкову атмосферу. Хочу відзначити, що ми в захваті від креативного процесу створення цієї капсули та дуже вдячні команді Івана Фролова, яка віддана своїй справі, високопрофесійна та небайдужа до найдрібніших деталей. Це наша перша спільна робота, маємо надію, що вона матиме продовження», – коментує баїнг-директорка ЦУМу Ольга Чайка.    

ЦУМxFROLOV: Капсульна колекція із бестеселером бренду та новими святковими образами-Фото 2

Усі моделі представлені у п’яти кольорах: рожевому, ментоловому і жовтому та знакових для бренда – бежевому та чорному. Колекція створена для таких яскравих подій, як вечірка чи випускний бал. Різні моделі суконь одного кольору можуть також стати ідеальними образами для подружок нареченої на весіллі.  

ЦУМxFROLOV: Капсульна колекція із бестеселером бренду та новими святковими образами-Фото 3

Невід’ємний аксесуар луку FROLOV x ЦУМ – нова Secret Letter Bag. Міні-сумочка виконана з того ж матеріалу, що і сукня, інспірована стилістикою нульових та має форму конверта, а її ручка оздоблена кристалами.

Читай также: Принц Гарри обвинил отца в неправильном воспитании 

ЦУМxFROLOV: Капсульна колекція із бестеселером бренду та новими святковими образами-Фото 4

«ЦУМ для мене з дитинства був про справжнє свято: збори до школи, підготовку до випускного, відпустки та всі важливі події. Саме тому завдяки нашій колаборації ми хочемо наблизити довгоочікувані літні свята та вечірки. А образи молоді з культових стрічок «Погані дівчата», «Міс Конгеніальність», «Метрополітен» стали моїм натхненням. Суміш їхніх характерів втілена у нашій FROLOV-girl», – відзначає дизайнер Іван Фролов.

ЦУМxFROLOV: Капсульна колекція із бестеселером бренду та новими святковими образами-Фото 5

У кампейні, як і на будь-якій події, дівчата у сукнях FROLOV – у центрі уваги. Під яскравим світлом прожекторів та під музику гурту TVORCHI вони влаштовують власну вечірку на даху ЦУМу. Що, як не мрії про танці та зняття всіх обмежень, наблизить нас до нестримних святкувань? 

Капсула FROLOV x ЦУМ ексклюзивно представлена на 3-му поверсі ЦУМу та на tsum.ua. 

 

Статьи по теме