UA
RU

TTSWTRS рятує береги Патагонії разом з Parley for the Oceans

Український бренд одягу TTSWTRS створив фільм MISSION, присвячений Землі, і представив його на аукціоні еко-френдлі платформи Truesy у якості NFT. Виручені кошти будуть передані Parley for the Oceans — екологічній організації із захисту океанів — для її платформи “PARLEY GLOBAL CLEANUP NETWORK”.

Це перший благодійний аукціон, організований fashion-брендом на підтримку екологічного руху. Партнерство TTSWTRS, Parley for the Oceans і екологічно чистого NFT-майданчику Truesy дасть шанс вирішити такі екологічні проблеми, як забруднення океану і розвиток технологій біорозкладу пластику і допоможе порятунку тварин.

Колаборація TTSWTRS та Parley for the Oceans покликана підтримати два напрямки програми щодо захисту океанів. Перше — фінансування експедицій з очищення океану у віддалених регіонах Патагонії, що проводяться місцевими групами Parley в Аргентині і Чилі в 2021 і 2022 роках. Друге — спонсорування освітніх програм в школах і прибережних спільнотах.

TTSWTRS рятує береги Патагонії разом з Parley for the Oceans-Фото 1

TTSWTRS вважає, що не може залишатися осторонь глобальних проблем, а такі арт-проекти, як фільм «MISSION» можуть привернути увагу до найважливіших питань. Фільм TTSWTRS «MISSION» — це маленька історія з життя людей майбутнього, які з ентузіазмом повернулися після міжгалактичного подорожі на найкращу планету — Землю.

TTSWTRS створили «MISSION» спільно з бутиком моушн-дизайну Massa + під керівництвом Євгена Леха і Євгена Пилінського, виробництва TRI. Direction. Разом команда перейшла до кінематографічної естетики та побудови кадру, щоб глядач міг отримати свого роду «кінематографічний досвід», відчути, що історія і картина цілком реалістичні, хоча вони не позбавлені вигадки, і поки залишаються фантастичними. Саундтрек до фільму створив український електронний дует Wavewalkrs.

TTSWTRS рятує береги Патагонії разом з Parley for the Oceans-Фото 2

При розробці ролику використовувалися передові технології створення «цифрового одягу». Для команди це був перший досвід подібної роботи: цифровому художнику були надані викрійки і реальні зразки одягу, щоб всі деталі могли бути у точності перенесені у віртуальний світ і на віртуальних моделей.

«Наша місія — показати, що з Планетою все буде добре. Якщо кожен буде нести відповідальність за свою зону, кожен, умовно, візьметься за очищення своєї маленького ділянки — чистота буде всюди. TTSWTRS не обмежує себе роботою над виключно одягом, якщо у нас є можливість — ми діємо глобальніше «, — ділиться Анна Осмехіна, засновниця TTSWTRS.

TTSWTRS рятує береги Патагонії разом з Parley for the Oceans-Фото 3

Читай также: Хрупкие создания: 11 лучших сериалов про подростков 

Відео розміщено на еко-френдлі платформі “Truesy” за посиланням.
Аукціон триватиме з 20:00 19 липня по 2 серпня.

TTSWTRS — український бренд, створений у 2013 році як творчий проект дизайнера Анни Осмєхіної, колишнього художника по костюмам і стиліста. У бренду вже 14 колекцій і більше 17 точок продажів у 12 країнах світу. ДНК бренду — велика кількість бежевого кольору, що імітує оголену шкіру і татуювання на ній. Анна Осмехіна працює з початківцями і визнаними майстрами татуювань по всьому світі, щоб створювати малюнки на одязі. TTSWTRS носять Граймс, Ніна Кравіц, Ірина Шейк, Кортні Кардашьян, Сита Абеллан, Нікі Мінаж, Ліза Оуен, Томмі Кеш, Лена Пермінова і багато інших. Про бренд писали такі журнали, як Forbes, Dazed, Metal Magazine, Hypebae.

Parley For The Oceans — некомерційна екологічна організація, що займається захистом океанів. Була заснована у 2012 році Кирилом Гучем. З 2015 року запустила колаборації з Adidas, а до 2020 року були створені десятки мільйонів кросівок з переробленого пластику (за даними американського Vogue).

Статьи по теме