UA
RU

Комфортний стиль британської столиці в новій колекції TWICE

Згадуючи про комфортний стиль британської столиці, бренд TWICE презентує нову осінню колекцію, яка передає тонкощі гардеробу на холодну пору. Особливістю стріт-стайл образів є вміння гармонійно поєднувати повсякденний і діловий стиль, роблячи образ розслабленим і casual, одночасно залишаючи нотку серйозності та строгості.

Комфортний стиль британської столиці в новій колекції TWICE-Фото 1

Кожен мегаполіс неначе має свою модну самоідентифікацію. Так само і Лондон: вулиці, погода цього міста самі диктують місцевим особливий стиль, який неодмінно відрізняється від образів жительки Мілана чи Парижа. Особливим стає осінь для столиці Туманного Альбіону: сірість туманом заповняє вулиці, роблячи кольори будівель більш глибокими: охра, бордовий, коричневий. Атмосфера навкруги так і просить дістати зі свого гардеробу найкомфортніші та найтепліші речі, щоб осінь асоціювалась з прекрасними кольорами великого міста. 

Комфортний стиль британської столиці в новій колекції TWICE-Фото 2

Комфортний стиль британської столиці в новій колекції TWICE-Фото 3

Згадуючи про , мас-маркет бренд Нова колекція TWICE — це fashion-згадка про комфортний стиль британської столиці. Різноманітні трикотажні вироби: светри, гольфи, укорочені кардигани на ґудзиках, в’язані костюми; звісно не забула креативна команда і про незмінну класику – денім. Для робочих та ділових зустрічей підготували брючний костюми та блузу з імітацією топа, а для прогулянок містом на вихідних – кежуальні сорочки в клітинку. Яка осінь без верхнього одягу – теплі жилетки і стьобані куртки, і який же преппі без тренчу – він також є в лінійці. Кольорова гамма така сама різноманітна як the capital of Great Britain: сірі, білі, пісочні відтінки, що розбавляють яскраві акцентні фарби.

Комфортний стиль британської столиці в новій колекції TWICE-Фото 4

Комфортний стиль британської столиці в новій колекції TWICE-Фото 5

Комфортний стиль британської столиці в новій колекції TWICE-Фото 6

Комфортний стиль британської столиці в новій колекції TWICE-Фото 7

Комфортний стиль британської столиці в новій колекції TWICE-Фото 8

Комфортний стиль британської столиці в новій колекції TWICE-Фото 9

Читайте також: 365-ДЕННИЙ ЧОРНОМОСЬКИЙ НАСТРІЙ У BLACK SEA TRIBE 

Статьи по теме