Оновлені «Курені» продовжують серію вечірок просто неба, збираючи на схилах Дніпра відомих музикантів і діджеїв з усього світу. У суботу, 26 червня, тут виступить Лоренц Брюннер, більше відомий як Recondite – німецький музикант, техно-продюсер, звукорежисер, власник лейблу та переможець DJAwards – Electronic Music Awards – Ibiza 2014.
Recondite відомий багатьом, а для тих, хто тільки знайомиться з його творчістю, зібрали плей-лист із кількох найвідоміших робіт звукового митця. Закладаємося, деякі з цих композицій ви точно чули.
Уже багато років головним джерелом натхнення для Брюннера є природа, що можна зрозуміти з назв його треків – placid, stems, clouded, floe, abscondence. Найімовірніше, це пов’язано з дитинством продюсера, адже він народився і виріс у сільській місцевості. У своїй творчості він наче заглядає в глибинку, де бачить гірські вершини, оточені ялинами, вали туману, мовчазних людей і ділиться відчуттям дому. Зрештою, це переважно німецький романтизм, який він переформатував у техно. Трек Bird не став винятком.
У 2014 році світ побачив черговий повноцінний альбом Лоренцо Брюннера – Iffy. Саме цей реліз привернув увагу всесвітньо відомого італійського режисера Паоло Соррентіно. Трек під назвою «Levo» став саундтреком до серіалу «Молодий Папа», а Брюннер отримав іще одну хвилю популярності. Трек динамічний і змушує затамувати подих, створюючи справжній саспенс, який завершується тільки з переходом до наступного треку.
Композиція з останнього альбому Dwell, яка досить швидко стала улюбленою серед поціновувачів. З купи відтінків, якими відомий Recondite, цей звучить найбільш знайомо. Середній темп хаусу і техно, із простими барабанами, прикрашеними жалісним і часто чудовим синтезатором, закохують і примушують дослухати трек до кінця.
Бутео – назва хижого птаха, який досить часто зустрічається в Нижній Баварії, рідному регіоні Recondite. Цей птах переважно полює на дрібних тварин, як-от миші. В одному зі своїх інтерв’ю Лоренцо пояснив свої відчуття під час запису треку: «Я буквально бачу птаха, який кружляє над своєю здобиччю й зачаївся, перетамовуючи подих. Як тільки бас у треку повертається, він потрапляє в ціль і хапає свій сніданок у міцні кігті».
Назва треку відповідає латинській назві улюбленого дерева продюсера – липи. В одній із перших берлінських квартир йому завжди бракувало природи поруч. Тож він, створюючи музику, часто дивився на липові дерева, що росли за вікном на алеї та формували контраст із сірими вулицями.
Читайте також: #BOOKSHELFY: TVORCHI, КРЕАТОРИ МУЗИКИ МАЙБУТНЬОГО