Ukrainian Fashion Week презентує другу історію Action: Sustainable Fashion – Gunia Project

Розмову про сталий розвиток будь-якої індустрії варто починати з розмови про культуру країни, її історію та надбання. Відродження ремесел та ручної праці шляхом досконалого дослідження та переосмислення національних традицій дає змогу створювати винятковий сталий продукт. 

Бренд Gunia Project — бренд виняткових речей. Це лозунг і маніфест, оскільки саме звернення до винятковості є одним із ключових аспектів відповідального ставлення до ресурсів природи та людей, що нас оточують. Основна місія бренду Gunia Project — інтерпретація культурної традиції та інтеграція елементів народної спадщини в сучасні функціональні об’єкти. 

Читайте також: Ukrainian Fashion Week запускає спеціальний проєкт про сталу моду

 Засновниці бренду Наталя Каменська та Марія Гаврилюк до моменту створення Gunia Project багато років працювали в модній індустрії. Наталя була співзасновницею і дизайнеркою одного з найуспішніших фешн-брендів в Україні Lake studio (раніше kamenskakononova). Марія поєднувала кар’єру успішної fashion-ілюстраторки з позицією арт-директорки бренду Lake studio. 

Свій fashion background Наталя та Марія сьогодні використовують для створення нового типу продукту та бізнесу. Гуня — традиційна гуцульська шуба, яку тчуть зі стриженої овечої вовни. Далі виріб «купають» у спеціальних колодязях з гірською водою. Завдяки цьому вовна стає щільною, пишною та м’якою. Процес створення такої шуби займає кілька тижнів і відбувається виключно вручну.

 Однією з основних цілей, що їх дизайнерки ставили перед собою, засновуючи компанію Gunia Project, була популяризація нішевого виробництва та демонстрація того, що ручна праця може бути добре оплачуваною, комфортною і перспективною.

Читайте також: Все статьи Marie Claire про экологию и осознанность

Ми хочемо привернути увагу молоді та навчити її технікам, які, на превеликий жаль, через малий попит на ринку поступово зникають. Серед них виробництво гутного скла, створення карпатських шуб-гунь, лозоплетіння, плетіння поясів-запасок, ручне керамічне виробництво і розпис, ручні техніки обробки тканин, ювелірне мистецтво і плетіння килимів,

коментують Наталя Каменська та Марія Гаврилюк.

Gunia Project розвиває культуру дбайливого ставлення до речей, ремесел, матеріалів і традицій. Культивує вдумливе споживання та емоційну прихильність до речей.

Більше того, команда бренду пропонує послуги ремонту та перепозолоти прикрас, перезаливання свічок в ту ж саму ємність, також є опція повернення картонної упаковки, яка виготовлена ​​з переробленого паперу та органічного клею, для її повторного використання.   

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также