UA
RU

Ukrainian Fashion Week відбудеться без перенесення з новою концепцією

Редагувати переклад
Ukrainian Fashion Week не будуть переносити чи скасовувати. 

Ukrainian Fashion Week відбудеться без перенесення з новою концепцією-Фото 1

Організатори Ukrainian Fashion Week повідомили, що не будуть переносити чи відміняти подію. UFW  NoSS відбудеться у Мистецькому Арсеналі з 31 серпня по 4 вересня 2020 року.

Читайте також: Неделю мужской моды в Париже перенесли в онлайн

Fashion в Україні має бути збереженим, а час — не згаяним. Ми аналізуємо ситуацію у глобальній та українській економіках, ми визнаємо і фіксуємо зміни, що відбуваються у світовій fashion-індустрії, каталізатором яких виступила пандемія COVID-19, ми розуміємо виклики для бізнесу, спричинені карантином,

— коментують організатори. 

Проведене оргкомітетом UFW опитування у квітні 2020 року показало падіння продажів у дизайнерських брендів на 77% порівняно з квітнем 2019, а понад 40% працівників fashion-брендів України під час карантину пішли у неоплачувану відпустку.

Ukrainian Fashion Week відбудеться без перенесення з новою концепцією-Фото 2

Gasanova FW’21

Вихід із карантину гарантує поновлення роботи компаній, але не знімає гострих питань функціонування, а в деяких випадках − існування дизайнерських брендів. Ukrainian Fashion Week готовий підтримати українських дизайнерів, оголошуючи концепцію позасезонності – NO SEASON Season і закликаючи  презентувати колекції у найрізноманітніших форматах: традиційному та всіх можливих формах діджитального.

Дизайнерам надається можливість представити колекції, що не були продемонстровані минулого сезону, але є актуальними для продажу зараз, та колекції нового сезону.

Світ змінюється. Але зміни не означають руйнацію і хаос. Оцінка ресурсів, свідомість, як єдино можливий шлях, та системність у підходах до бізнесу дають моді шанс опинитись на новому рівні. Очевидно, що стрімкі зміни в індустрії безпосередньо пов’язані з процесом трансформації у напрямку свідомої моди.

У когось може скластися враження, що ми повертаємось у минуле, що саме так мода функціонувала 10 років тому. Не згодна. Інтеграція нових діджитал-форматів та інноваційних технологій в усі ланки індустрії – від компаній-виробників тканин до майданчиків продажу дизайнерських брендів − відбулась. Модна індустрія у своєму розвитку пройшла черговий оберт спіралі і готова знову пишатися своїми чеснотами – ексклюзивністю, мистецькою цінністю, соціальною відповідальністю, технологічними інноваціями. Я вірю, що з цими шляхетними рисами повернеться і відчуття справжньої цінності існування моди як такої. А за цим − і впевненість у перспективах індустрії. У світі і в Україні, з її величезним потенціалом

− Ірина Данилевська, співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week.

Статьи по теме