Спецпроекты now:

Ukrainian Fashion Week запускає спеціальний проєкт про сталу модуUkrainian Fashion Week запускає спеціальний проєкт про сталу модуUkrainian Fashion Week запускає спеціальний проєкт про сталу моду
Мода

Ukrainian Fashion Week запускає спеціальний проєкт про сталу моду

Ukrainian Fashion Week за підтримки Українського культурного фонду запускає спеціальний проєкт – Action: Sustainable Fashion.

Сталий розвиток моди включає у себе безліч аспектів. Це нескінченна історія, що охоплює економічні, соціальні, екологічні, етичні та культурні засади нашого сьогодення. У проєкті Action: Sustainable Fashion ми розкриваємо ці аспекти в історіях українських дизайнерів, через їхній світ, де одяг та аксесуари є інструментами змін на краще.

Ukrainian Fashion Week презентуваливам першу історію бренда-амбасадора проєкту KSENIASCHNAIDER під гаслом «Свідома мода – це дизайн». Бренд переробляє 5000 тонн вживаного деніму за сезон і створює одяг, що вражає своїм дизайном світ.

Світове визнання прийшло до KSENIASCHNAIDER у 2016 році зі створенням оригінальної моделі джинсів demi-denims, які складаються з напівшортів та напівштанів. У 2019-му KSENIASCHNAIDER представив ще одну революційну ідею – зі штанинами різної ширини. Асиметричні джинси миттєво підірвали інтернет, а Селін Діон доповнила ними свій образ для Паризького тижня моди. 

Речі бренду KSENIASCHNAIDER обирають впливові інфлюенсери світу моди – Бела Хадід, Дуа Ліпа, Єва Чен, Томмі Кеш.

Дизайнери також розробили спосіб перетворення текстильних відходів у джинсове хутро, а згодом почали працювати зі шматками тканини, з яких виготовляють вироби печворк. Бренд KSENIASCHNAIDER переробляє 5000 кілограм вживаного деніму за рік і створює одяг, що вражає своїм дизайном світ.

Ідея екологічності є однією з ключових для Ксенії та Антона, тому всі зусилля бренду спрямовані на усвідомлене споживання, а також на розумну утилізацію всіх відходів. 

  • осень 2020
  • кино
  • MC Brand Influencers x Vichy
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...