UA
  RU

  Українська дизайнерка вишиванок та Gucci представили спільну колаборацію

  Редагувати переклад

  Коли українська вишиванка настільки прекрасна, що навіть світові імениті бренди хочуть синхронізувати її в свої колекції.


  Наша дизайнерка Віта Кін та бренд Gucci анонсували спільну колаборацію. Відтепер, українські  вишиванки будуть продаватись і в концепт-сторі Gucci Vault.

   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публикация от Gucci Vault (@guccivault)


  Вишиванка – національне вбрання українців, яке відтепер будуть носити і всі поціновувачі бренду Gucci. Так сьогодні, 19 травня, Модний дім анонсував спільну колаборацію з дизайнеркою Вітою Кін, яка є засновницею українського бренду вишиванок Vita Kin. Про цю новину повідомив Gucci з посиланням на дизайнерку.

  На офіційній сторінці бренду з’явилися світлини, створені фотографом Максом Сідентопфом, на яких моделі в сукнях Vita Kin тримають в руках оновлені версії культових сумок Gucci Vault. Все, що представлено в новому капмейні буде доступно в продажу в концепт-сторі Gucci Vault, а сукні від української дизайнерки Віти Кін можна буде придбати вже влітку в цьому ж концепт-сторі.


  Читайте також: Вишиванка в моді. Вже більше 100 років

  Нагадаємо, що вишиванки бренду Vita Kin користуються надзвичайною популярністю серед зірок шоу-бізнесу.Так, в сукнях української дизайнерки були помічені Анна Делло Руссо, Діта фон Тіз, Демі Мур, Флоренс Уелч та інші.

  Статьи по теме