Український бренд BEVZA презентує колекцію SS’22 — «В одному човні»

У колекції SS’22 бренду BEVZA дизайнерка Світлана Бевза досліджує копіювання в модній індустрії, копіюючи саму себе. Основні речі BEVZA з попередніх колекцій тепер переосмислені і передані в новій іронічній манері. В результаті, весна-літо 2022 року наповнена неперевершеною елегантністю, вишуканістю і мінімалізмом, притаманними стилю BEVZA.

Ми живемо в епоху, коли такі поняття, як «омаж», «натхненність» і «репліка» можна сплутати з копіюванням, тому дуже важливо приносити данину поваги початковому автору дизайну задля збереження цінності кожної авторської ідеї. Наше ставлення до питання ексклюзивності в моді, як ніщо інше, відображає наші принципи і обізнаність в цьому питанні. У свою чергу, копіювання розмиває кордони і знижує естетичну цінність індустрії моди. І BEVZA знайшла прекрасний спосіб транслювати цей меседж.

Український бренд BEVZA презентує колекцію SS’22 — «В одному човні»-Фото 1


Український бренд BEVZA презентує колекцію SS’22 — «В одному човні»-Фото 2

Український бренд BEVZA презентує колекцію SS’22 — «В одному човні»-Фото 3

Український бренд BEVZA презентує колекцію SS’22 — «В одному човні»-Фото 4

Читай также: Коко Роша в костюме украинского дизайнера Marianna Senchina

Крім цього, досліджуючи копіювання, BEVZA також піднімає питання зайвого виробництва. «Копіювання тягне за собою значне перевиробництво в індустрії моди. А це, в першу чергу, негативні наслідки для екологічної ситуації в світі, на яку я хотіла б звернути увагу. І вона нітрохи не менш важлива, ніж етична сторона питання», — каже Світлана Бевза. «Ми всі, так чи інакше, зіткнемося з наслідками перевиробництва. Ми всі в одному човні».

Для бренду BEVZA класичними стали в’язані ремені, костюми в стилі 90-х і символ колоска, але на цей раз у вигляді яскравого принта.


Український бренд BEVZA презентує колекцію SS’22 — «В одному човні»-Фото 5

Український бренд BEVZA презентує колекцію SS’22 — «В одному човні»-Фото 6

Український бренд BEVZA презентує колекцію SS’22 — «В одному човні»-Фото 7

Український бренд BEVZA презентує колекцію SS’22 — «В одному човні»-Фото 8

Колекція просякнута відсилками до океану і човнів у клатчах, матроських капелюхах і сумках-мушлях. Палітра весни-літа складається з відтінків синього, що наводять на думки про океан: там і світлі тони хвиль, що розбиваються об берег, і темні нічні води.

Ідея усвідомленого ставлення до земного ресурсу полягає і у використанні екологічно чистих матеріалів. У колекції SS 2022 року дизайнер використала трикотаж з волокон перероблених пластикових пляшок, органічну бавовну та інші матеріали органічного походження, такі як бамбук і кропива.

Український бренд BEVZA презентує колекцію SS’22 — «В одному човні»-Фото 9

Український бренд BEVZA презентує колекцію SS’22 — «В одному човні»-Фото 10

Український бренд BEVZA презентує колекцію SS’22 — «В одному човні»-Фото 11

Український бренд BEVZA презентує колекцію SS’22 — «В одному човні»-Фото 12

Статьи по теме
x