Український бренд FORSEA STUDIO презентує нову серію під назвою “COTTON SERIES”.

Редагувати переклад

У фокусі серії — вишукані сукні, виконані з високоякісної бавовни, яка природньо пропускає повітря та є комфортною в спекотну погоду. 

Український бренд FORSEA STUDIO презентує нову серію під назвою “COTTON SERIES”.-Фото 1

Літом особливо хочеться кохати, ловити сонячне проміння та красиво жити наше буремне життя. Тож сукні створювались надихаючись романтичними імпульсами літнього Києва, жіночними силуетами, багатофункціональним комфортним кроєм, який легко впізнається в ДНК бренду.

Український бренд FORSEA STUDIO презентує нову серію під назвою “COTTON SERIES”.-Фото 2

До серії увійшли сукні та купальники. В крої використовувались вже класичні для бренду затяжки та жатка, за рахунок чого, одяг сідає та гармонійно виглядає на різних типах фігур.

Український бренд FORSEA STUDIO презентує нову серію під назвою “COTTON SERIES”.-Фото 3

Серія доступна з 14 червня на сайті бренду  а також в ЦУМ Київ, HVOYA та SOKOLROOM. 


Про бренд:

FORSEA STUDIO – український бренд одягу, який переосмислює класичну жіночність ХХІ сторіччя. Заснований у 2017 році, бренд виріс з купальників у повноцінний бренд стилю життя, що створює все від легкої білизни до вечірнього літного вбрання. Кожен виріб втілює баланс протилежних елементів – крихкості та сили, чоловічого та жіночого, структури та плавності – при цьому втілюючи характерну чуттєвість та легкість. Вся продукція бренду – поєднує у собі виняткові, переважно італійські тканини, бездоганні деталі та ручну роботу.

Статьи по теме