UA
RU

Український бренд одягу FROLOV і художник Вова Воротньов представили капсульну колекцію MOLODIST 50

Редагувати переклад
Український бренд одягу FROLOV і художник Вова Воротньов представили капсульну колекцію MOLODIST 50, яку вони створили до 50-го фестивалю «Молодість».

Капсульна колекція ексклюзивного фестивального мерчу FROLOV x Vova Vorotniov for MOLODIST 50 складається з гаманця-тревелера та футболки, на яких розміщено принт із символом фестивалю — оленем, роги якого нагадують серця, айдентику бренду FROLOV. Колекцію довершують дзеркальні пальчатка, присвячені 20-річчю Sunny Bunny — програмі «Молодості», що стала першою програмою ЛГБТКІ+ кіно на території Східної Європи.

«Наш бренд завжди був натхненний “Молодістю”, її свободою, нестримністю та красою. Ми щасливі цьогоріч створити для фестивалю нову естетику, додати туди ще більше кохання. Для цієї колаборації я запросив геніального українського художника Вову Воронтьова, з яким давно мріяв попрацювати. Його погляд та ідея стали основою нового принта FROLOV ❤️ Molodist. Також ми створили особливі пальчики для підтримки програми Sunny Bunny. Наші цінності співзвучні — це рівність усіх людей, що не залежить від їхньої статі, сексуальної орієнтації чи вигляду. Пальчики є знаковим атрибутом бренду FROLOV, який і з’явився в дослідженнях сексуальності. Вони виготовлені у 14 різних кольорах. Але поєднує їх верхня частина, виготовлена з дзеркального матеріалу, який здатен пускати сонячні зайчики Sunny Bunny», — Іван Фролов.

Український бренд одягу FROLOV і художник Вова Воротньов представили капсульну колекцію MOLODIST 50-Фото 1

Український бренд одягу FROLOV і художник Вова Воротньов представили капсульну колекцію MOLODIST 50-Фото 2

Український бренд одягу FROLOV і художник Вова Воротньов представили капсульну колекцію MOLODIST 50-Фото 3

Читай также: Фаїна Тедеєва, Аніта Луценко, Лілія Ребрик у фотопроєкті «Мистецтво материнства»

Художник Вова Воротньов, принт якого став серцевиною колекції, поділився своїми враженнями від роботи та ставленням до фестивалю: «Я дуже радий долучитися до колаборації FROLOV ❤️ Molodist, оскільки відвідуючи кінофестиваль в Домі кіно я формувався у свій час як художник. Як на мене, це головна регулярна культурна подія міста. А був час, що і єдина. Процес створення відбувався у вільному форматі. Графіка і предмети мерчу могли бути якими завгодно. У процесі обговорення ми зупинилися на нагрудному гаманці та футболці. Ідея графічного рішення прийшла внаслідок дослідження скіфського звіриного стилю. Так роги оленя загорнулися у нас у форму серця, адже серце — центральний символ FROLOV. Також з’ясувалася пікантна деталь оленя “Молодості”. Це оздоба скіфської доби — знайдена на Кубані, що нині зберігається в Ермітажі. Тому я взяв іншого оленя, ближчого до нас, — знайденого біля Черкас і який зберігається в Київському Музеї коштовностей».

Придбати капсульну колекцію FROLOV x Vova Vorotniov for MOLODIST 50 та інший мерч від 50-ї «Молодості» можна на третьому поверсі ЦУМ Київ або на сайті універмагу tsum.ua.

50-й ювілейний кінофестиваль «Молодість» проходить з 29 травня по 6 червня у гібридному форматі за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань кіно та Київської міської державної адміністрації.

Статьи по теме