Український бренд одягу Morandi презентував новорічну колекцію

Редагувати переклад

Український бренд одягу Morandi представив новорічну колекцію, присвячену жінці, яка завжди різна, але завжди особлива. 

У новорічному дропі бренду втілені різні стани та енергії, якими наповнена кожна жінка. Вона може бути яскравою та стильною, прямолінійною і трохи зухвалою, ніжною та романтичною. Обираючи кожного дня, що вдягти, ми обираємо не річ із шафи, ми обираємо свій внутрішній стан, і те, якими хочемо бути сьогодні. 

Український бренд одягу Morandi презентував новорічну колекцію-Фото 1

Кожен образ з колекції NY ‘24 бренду Morandi має своє значення. У червоній сукні в паєтки втілене бажання та пристрасть. Біла передає спокій та внутрішню силу. Комплект з напівпрозорою шовковою блузою та брюками палаццо — про тендітність та легкість. А чорна міні — це класика в новій інтерпретації: витонченість та сексуальність — все в одній сукні, як багато рис поєднується в одній жінці. Бути собою при цьому кожного дня бути різною: неповторною, сяючою, щасливою — головний мотив колекції New Year ‘24 українського бренду одягу Morandi. 

Новорічна колекція вже представлена на сайті Morandi за посиланням 

А також в Інстаграм профілі бренду

MORANDI – український бренд одягу та домашнього текстилю з власним виробництвом у Києві, який створює стильні та якісні колекції переважно з натуральних тканин. 

Український бренд одягу Morandi презентував новорічну колекцію-Фото 2

Філософія бренду — свідома та екологічна мода, яка може бути стильною. Бренд створює якісні базові вироби на багато сезонів, надихаючись сучасними трендами. Чому б не купувати менше, але краще, звертати увагу на якість, розумно ставитись до тенденцій, та дбати про вироби? Всі речі можна поєднувати та доповнювати між собою, тим самим кожного дня створювати новий цікавий образ. 

Не має значення лягаєте ви в ліжко, де потрапляєте в обійми ніжного льону, або одягаєте на себе затишний светр чи легку сукню, – кожен сантиметр вашої шкіри насолоджується приємними відчуттями. Morandi випускає обмежені за чисельністю колекції і дотримується принципів безвідходного виробництва. У бренду немає пошиття за операціями, як на великих фабриках. Кожна кравчиня шиє виріб від початку і до кінця, наповнюючи його своєю позитивною енергією та любов’ю. 

Бренд Morandi надихає створювати свій неповторний стиль та виглядати вишукано і водночас природньо. Лаконічні силуети і натуральні матеріали – для тих, хто цінує якість, красу та комфорт.

 

 
Статьи по теме