UA
RU

Нова класика в колекції SS`23 українського бренду TOTAL WHITE

Редагувати переклад
Класичний білий костюм цього сезону представлений у трьох варіантах бренду TOTAL WHITE: розслаблений, класичний та міні – «той самий» для будь-якого настрою та обставин. Серед нової класики – сукня-жакет, створена на основі carry-over бестселлера бренду. 

Нова класика в колекції SS`23 українського бренду TOTAL WHITE-Фото 1

Завдяки витонченому, лаконічному крою одяг від TOTAL WHITE легко поєднувати з іншими речами, а також доповнювати аксесуарами, створюючи образ, що відобразить індивідуальність власниці. Невагомі тканини – органза та віскоза – у поєднанні з вільним кроєм створюють відчуття спокою та свободи, нагадуючи про мрійливий літній настрій, час для відпочинку і мирне життя.

Прихована золота нитка, що тримає гудзики та «обіймає» кант окремих позицій колекції, метафорично нагадує про внутрішню силу, що часом прихована у тендітній формі. Окремі позиції суконь та топів вручну оформлені фактурними елементами та органзою – результат кропіткої роботи навіть за умов відсутності світла та безпеки під час війни. 

Нова класика в колекції SS`23 українського бренду TOTAL WHITE-Фото 2

Нова класика в колекції SS`23 українського бренду TOTAL WHITE-Фото 3

Нова класика в колекції SS`23 українського бренду TOTAL WHITE-Фото 4

Нова класика в колекції SS`23 українського бренду TOTAL WHITE-Фото 5

Основа концепції бренду TOTAL WHITE – ідея про одяг як чистий лист, де кожна жінка може написати власну історію. Сукні, брючні костюми, блейзери та бюстьє утворюють капсульну базу гардеробу, що однаково виграшно виглядає і для вечірки, і для офіційного заходу, і для романтичної вечері. Від свого заснування у 2017 році бренд використовує лише білі тканини, демонструючи універсальність цього кольору завдяки різномаїттю дизайнерських рішень.

Нова класика в колекції SS`23 українського бренду TOTAL WHITE-Фото 6

Нова класика в колекції SS`23 українського бренду TOTAL WHITE-Фото 7

Нова класика в колекції SS`23 українського бренду TOTAL WHITE-Фото 8

Нова класика в колекції SS`23 українського бренду TOTAL WHITE-Фото 9

Нова класика в колекції SS`23 українського бренду TOTAL WHITE-Фото 10

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД LITKOVSKA ПРЕДСТАВЛЯЄ КОЛЕКЦІЮ ОСІНЬ-ЗИМА 23/24 «ON AIR» 

Статьи по теме