UA
RU

Усе життя в одній сумці: український бренд саквояжів GRIE представив дроп практичних сумок

Чи можна умістити усе життя в одній сумці? Чи зможемо ми з легкістю забути щось, виходячи із дому? Що тепер для нас означає слово «багаж»? Що має справжню цінність? Саме такими філософськими питаннями задавалась дизайн-команда українського бренду GRIE, створюючи нову колекцію практичних сумок на кожен день.

Усе життя в одній сумці: український бренд саквояжів GRIE представив дроп практичних сумок-Фото 1

«Під час повномасштабного вторгнення ми відсіяли все надмірне і залишили найцінніше. Практичну форму та функціональний дизайн. Але це не тільки про речі. Так відбулося і в нашому житті. Це те, чим ми живемо зараз. Куди би ми не їхали, що б не робили, ми прагнемо оптимізувати свою рутину, знайти баланс між буденним та ірраціональним. Ми хочемо мати при собі базовий мінімум та водночас хапаємо улюблені туфлі, прикраси та милі серцю дрібниці», — каже засновниця марки GRIE Аліса Грішаєва. На її думку, сумки із нової колекції стануть незамінними у бурхливому повсякденні сучасних жінок. Таких, які б могли вмістити якомога більше – і не порушити базової елегантності образу.

Усе життя в одній сумці: український бренд саквояжів GRIE представив дроп практичних сумок-Фото 2

Усе життя в одній сумці: український бренд саквояжів GRIE представив дроп практичних сумок-Фото 3

Новий дроп GRIE, інспірований роздумами дизайнерки, складається з трьох моделей сумок – об’ємного «мішка» Carry-all bag та двох зручних сross-body –  Arc bag та Block bag. Всі моделі представлені у трендовому відтінку карамелі. Дизайн дозволяє поєднувати їх із повсякденними та outdoor речами; або ж інтегрувати у street style образи.

Усе життя в одній сумці: український бренд саквояжів GRIE представив дроп практичних сумок-Фото 4

Усе життя в одній сумці: український бренд саквояжів GRIE представив дроп практичних сумок-Фото 5

Усе життя в одній сумці: український бренд саквояжів GRIE представив дроп практичних сумок-Фото 6

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: СВІТЛАНА ФІЛЮК, ЗАСНОВНИЦЯ БРЕНДУ L’ESKIZZO 

Статьи по теме