UA
  RU

  В об’єктиві — ікони стилю. Пішов з життя Патрік Демаршельє — естет випадкового кадру.

  У віці 78 років пішов із життя відомий французький фешн-фотограф Патрік Демаршельє, один із майстерів модної фотографії. Його постать - культова у світі високої моди.

  Патрик Демаршелье


  В четвер, 31 березня, помер французький фотограф Патрік Демаршельє. Про це було повідомлено на його офіційній сторінці в Інстаграм. Причину смерті рідні Демаршельє не повідомили.

  Патрік Демаршельє співпрацював з відомими модними виданнями Vogue, Elle, Harper’s Bazaar, Rolling Stone, Life, та створив культові образф для рекламних кампаній преміум-брендів Chanel, Dior, Louis Vuitton, Yves Saint Laurent, Tommy Hilfiger, Carolina Herrera тощо. 


  Французький фотограф був також відомим портретистом. В різний час до його об’єктиву потрапляли Леонардо Ді Капріо, Мадонна, Роберт Де Ніро, Ентоні Хопкінс та ще багато зірок Годдівуду та фешн-ікон. Зокрема, Демаршельє був ососбистим фотографом принцеси Діани.

  У своїй роботі Демаршельє надавав перевагу так званій «естетиці випадкового кадру».

  «Я намагаюсь створити атмосферу, в якій людина відчуває себя невимушено», — так майстер пояснював свій секрет успіху.


   Патрік Демаршельє 7

  Й додавав: «Мені не подобається почуття, що між мною та моїм героєм стоїть фотокамера, тому я роблю все можливе, щоб вони про це забули». Цей метод дозволив йому зробити безліч гарних портретів, зокрема відомий портрет принцеси Діани у 1992 році: «Ми розмовляли, смеіялися, потім „Клац“, а камери нібуто й немає. Її й немає бути».

   Патрік Демаршельє 2   

   Патрік Демаршельє 6

   Патрік Демаршельє 5


   Патрік Демаршельє 4

   Патрік Демаршельє 1

   Патрік Демаршельє 3


  Фото: с офіційної Інстаграм-сторінки @patrickdemarchelier; обкладинка книги Patrick Demarchelier. Dior Couture, видавництва Rizzoli

  Читайте також: OSCAR DE LA RENTA ВИСТАВИВ НА АУКЦІОН СУКНЮ САРИ ДЖЕССІКИ ПАРКЕР, ЩОБ ДОПОМОГТИ УКРАЇНІ

  Статьи по теме