Спецпроекты now:

Важливе оголошення для читачів видань «Бурда-Україна»Важливе оголошення для читачів видань «Бурда-Україна»Важливе оголошення для читачів видань «Бурда-Україна»
Мода, Стиль Жизни

Важливе оголошення для читачів видань «Бурда-Україна»

Важливі новини від «Бурда-Україна»!

До уваги читачів журналів медіа-компанії «Бурда-Україна» (Marie Claire, Отдохни!, Лиза, Burda Style, Мой Ребенок, Добрые советы, Сучасна Кухня, кросвордні видання).  

В зв’язку з введенням карантину на всій території України, робота багатьох закладів торгівлі, у тому числі кіосків з продажу преси, призупинена. Але звертаємо вашу увагу на те, що всі наші журнали, у тому числі й нові випуски, ви можете знайти в усіх мережах супермаркетів, що працюють з пресою (Сільпо, Новус, Billa, Ашан та інші). Наша продукція також доступна у деяких відділеннях Укрпошти. Доставка продукції передплатникам здійснюється в звичайному режимі, але з огляду на ситуацію можливі невеликі затримки з доставкою журналів.

Приносимо свої вибачення за можливі незручності та дякуємо за розуміння. Сподіваємося, що наші журнали допоможуть вам зберегти гарний настрій та бути в доброму гуморі!

З побажаннями здоров’я,

Ваша «БурдаМедіаУкраїна»

  • осень 2020
  • кино
  • MC Brand Influencers x VichyМетки: Marie Claire

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...