UA
  RU

  Весняний дроп Kachorovska та KSENIASCHNAIDER: ковбойки кольору мирного неба та пшеничних ланів

  Редагувати переклад
  Капсульна колекція взуття та одягу Kachorovska х KSENIASCHNAIDER надійшла у продаж 25 березня — рівно через місяць від початку війни. Дизайнерки присвятили її миру.

   


  Kachorovska та KSENIASCHNAIDER 3

  Результатом роботи над перевиданням капсули Wild at Heart стала лінійка ковбойських черевиків улюбленої форми в нових кольорових рішеннях.


  До капсули увійшли 2 моделі взуття, виконані традиційно в монохромній палітрі — від замші як основного матеріалу до ниток та підошви. Це ботільйони Thelma у блакитному і пісочному відтінках та високі черевики Lula, відшиті у пісочному кольорі. Життєствердна палітра нагадує про колір чистого неба і плодородних ланів. 

  Підбори профарбовані спеціальною зносостійкою фарбою, що захищає їх від подряпин. Підошву розробляли ексклюзивно в Італії. Оригінальна деталь — вишивка на миску взуття за ескізом Антона Шнайдера. Малюнок сонця та чайок над морем вишито вручну на кожній парі на фабриці Kachorovska.

     

  Kachorovska та KSENIASCHNAIDER 2


  Kachorovska та KSENIASCHNAIDER

  Kachorovska та KSENIASCHNAIDER 4

  Блакитне і пісочно-бежеве взуття знімали у декораціях творчої квартири. Кампейн готували до війни, тоді основним настроєм зйомки була внутрішня свобода героїні, яка однаково органічно себе почуває і в дорозі, і в умовах свого затишного помешкання, де є простір для фантазії, платівок і усамітнення. Головною героїнею колекції стала професійна модель та fashion-редакторка Юлія Хромцова.  Інфорімація та фото: пресслужба

  Читайте також: ЯК ВІЙНА В УКРАЇНІ ВІДОБРАЗИЛАСЬ НА МОДНИХ ТРЕНДАХ 


  Статьи по теме