UA
  RU

  Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA

  Редагувати переклад

  Ювелірний дім SOVA відобразив символ української ідентичності в новій колекції прикрас KALYNA

  Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA-Фото 1

  SOVA надає символу нового, сучасного звучання. Коралові ягоди спускаються в незвичні грона прикрас, неначе завиток калинової лози.           

  Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA-Фото 2

  В колекції 12 прикрас в білому та жовтому золоті. Флагман KALYNA жорстке кольє, яке ніжно обвиває шию, а віти з кораловими гронами калини опускає до серця. Колекція має універсальні підвіси, які можна доповнити однією з трьох оксамитових стрічок на вибір червоною, чорною, або ніжно-рожевою.

  Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA-Фото 3

  Червоні ягоди об’єднуються в кетяги так само як і українські жінки тримаються разом, аби бути ще сильнішими. Їх гілки не складені в ідеальні лінії, а дивляться в різні боки, відображають українську волелюбність і непримиримість. 

  Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA-Фото 4

  KALYNA стала відображенням сильної України та кожної українки, боротьби та підтримки. Тому з виходом колекції SOVA презентує колаборацію з глобальною фандрейзинговою платформою UNITED24 на підтримку України: лімітовані льняні стрічки з написом UNITED24 можна буде отримати разом з прикрасами колекції і долучитися до збору на потреби медичного напряму проєкту. У зв’язку зі збільшенням кількості постраждалих перед українськими лікарями постає гостра потреба в апаратах зовнішньої фіксації, тому мета співпраці закупити 120 комплектів АЗФ, які забезпечать запит медиків. 

  Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA-Фото 5

  Льняна стрічка з написом UNITED24