UA
RU

Вперше українська шуба з конопель Devohome стала переможцем престижної міжнародної нагороди Green Product Award 2023

Редагувати переклад
Український бренд одягу та домашнього текстилю з конопляного волокна DevoHome отримав головну нагороду Green Product Award 2023.

Вперше українська шуба з конопель Devohome стала переможцем престижної міжнародної нагороди Green Product Award 2023-Фото 1

Учасники з 40 країн подали рекордні 1300 заявок на нагородження, продемонструвавши своєю участю та інтересом до нагородження важливість ідей, продуктів, концепцій і матеріалів у формуванні більш сталого майбутнього. Шуба з конопляного хутра отримала нагороду Green Product Award 2023 у категорії «Мода». Нагорода Green Product & Concept Award щорічно присуджується продуктам і концепціям, які виділяються з точки зору дизайну, інновацій і екологічності. 

Цьогоріч у категорії «мода» було номіновано 200 найкращих продуктів і концепцій.  Переможці були з Австрії, Китаю, Коста-Ріки, Данії, Франції, Німеччини, Ізраїлю, Нідерландів, Польщі, Словенії, Великобританії та Сполучених Штатів.

«Проєкт конопляного хутра показує, наскільки непотрібним є розведення тварин лише для виробництва хутра, тоді як є рослинна альтернатива в моді, а також у сферах, де потрібна тепла тканина» — офіційна заява журі конкурсу Green Product Award.

Вперше українська шуба з конопель Devohome стала переможцем престижної міжнародної нагороди Green Product Award 2023-Фото 2

Оксана Дево, засновниця бренду

«Ми перші в світі, хто розробив та пропонує інноваційне хутро на основі нетканого волокна із конопель як замінник натуральному та екохутру», — поділилась засновниця бренду Оксана Дево.

Інноваційний матеріал HempFur, замінює тваринне й синтетичне хутро; за своїми якостями підходить для пошиття конопляних шуб. Також в Devohome виробляють натуральний конопляний утеплювач, який використовують для пальт, жакетів і жилетів як заміну пуху і синтетики, що зазвичай використовується в мас-маркеті.

Конопляне волокно — це міцний біорозкладний матеріал, росте без гербіцидів і пестицидів, стійкий до шкідників, швидко поглинає і виділяє вологу, гіпоалергенний; забезпечує прекрасну регуляцію температури та циркуляцію повітря.

DevoHome наголошують на тому, що при створенні HempFur вони свідомо ставляться до усіх ланок створення, не вбиваючи, а відновлюючи традиційне для України виробництво текстилю з конопель.

Вперше українська шуба з конопель Devohome стала переможцем престижної міжнародної нагороди Green Product Award 2023-Фото 3

Вперше українська шуба з конопель Devohome стала переможцем престижної міжнародної нагороди Green Product Award 2023-Фото 4

Читайте також: СТАЛІСТЬ В МОДІ: НОВІ ЕКОЛОГІЧНІ БАНОЧКИ CHANEL SUBLIMAGE LA CREME 

Статьи по теме