UA
RU

Як молодий український бренд SAVRUK створює свічки з історіями?

Редагувати переклад

Чи мріяли ви перенестися в часі у ті омріяні миті, коли були щасливими? Відчути аромат Різдва: на столі кутя з медом, пампухи, а до хати скрипучим снігом ідуть колядники? Запах щойно спеченого бабусиного пирога з вишнями? Аромат спілих чорниць та літнього серпанку? 

Як молодий український бренд SAVRUK створює свічки з історіями?-Фото 1

Зануритися у омріяні миті та розповідати історію поза часом саму таку місію обрав для себе молодий бренд унікального декору S A V R U K, який поєднує традиційні ремесла, етнографічні дослідження та творче бажання.

“Моєю мрією було популяризувати українське гончарство, адже воно зникає як явище. Я хотіла створити новий погляд на кераміку, розповідає засновниця бренду Ірина Саврук. Також для мене важливо, аби українці не відкладати життя на потім, а створювали затишок навколо себе тут і зараз, любили Україну та дізнаватися щось цікаве, адже наша країна неймовірна!”

 

Як молодий український бренд SAVRUK створює свічки з історіями?-Фото 2

“Not nude, not trivial, only real ones” таку філософію обрав для себе бренд S A V R U K

Свою роботу над запуском Ірина Саврук розпочала незадовго до повномасштабного вторгнення росії. Але війна не зупинила планів команди, навпаки лише утвердила в тому, що розвивати український бізнес, як ніколи, на часі. 

Серед товарів, які пропонує бренд S A V R U K, ароматні свічки ручної роботи з унікальними ароматами. “Мамо, я в шапці”, “Чай з малиною” “Калабаня” саме той сет, який буде актуальним у часі новорічно-різдвяних свят і створить у вашому домі атмосферу затишку, родинного тепла та перенесе у часи безтурботного дитинства. Бренд цінує ресурси природи та людську працю, тому пропонує розумне споживання та екологічний підхід.

“У 2021 все українське ще не було таким популярним, як зараз. Тому, коли ми впроваджували нашу ідею, то входили у щось нове і невідоме для нас. Зараз на ринку вже чимало продукції від українських крафтових виробників. Проте я точно знаю, що для нас це не просто хайп, а ідея, якою ми живемо, в яку віримо. Це тепло, яким ми хочемо поділитися з усіма українцями”, додає Ірина Саврук.