UA
RU

Як пройшов прес-коктейль Marie Claire у рамках UFW 

Редагувати переклад
Вчора у рамках Ukrainian Fashion Week відбувся прес-коктейль з нагоди старту роботи над глобальним проєктом Marie Claire та UFW “Альманах української моди у цифрах та обличчях”, що присвячений становленню та розвитку української індустрії.

 

 

Як пройшов прес-коктейль Marie Claire у рамках UFW -Фото 1

 

 

Ми вражені сміливістю та амбіційністю даного проєкту. Індустріям, медіа та брендам так важливо підтримувати одне одного, особливо зараз. Так важливо реалізувати цей проєкт, поки ще доступні архівні фотографії та відеозаписи. Ми із задоволенням відкриємо команді Marie Claire свої архівні фонди,

— заявила голова оргкомітету UFW Ірина Данилевська.

 

 

За словами генерального директора “Бурда Медіа Україна” А.М. Вдовиченко, історія бренду Marie Claire дуже давня та щира. І цей проєкт може задати новий темп розвитку не тільки професійних відносин, але й рівню колаборацій у цілому.

 

 

Як пройшов прес-коктейль Marie Claire у рамках UFW -Фото 2

 

 

Проєкт буде поділений на три основних частини — це підготовка друкованного видання, яке буде дистрибутуватися разом з новим номером Marie Claire, діджитальний проєкт з відеоінтерв’ю з дизайнерами та мініфільмом, як гартувався Альманах, та івен-презентація з усіма героями проєкту.

 

Сьогодні так важливо працювати у колаборації та масштабно розказувати про наші національні здобутки,

— каже Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire.

 

[mc_gallery id=605620]

 

 

Алкогольний партнер Latinium

Статьи по теме