UA
RU

Як війна в Україні відобразилась на модних трендах

Новий сезон приніс новий тренд в модну індустрію.

Як показала практика, не лише з показів іменитих дизайнерів можна черпати натхнення, а й з політичної арени.

Ситуація, котра склалася на території України на устах у всього світу, в тому числі і в fashion-колах. Поки Тиждні моди проходять по плану, модні експерти та інфлюєенсери демонструють нам свою підтримку на мові моди та краси. Тепер дедалі частіше в стрітстайл фотозвітах трапляються синьо-жовте комбо, а також принт мирного неба. Редакція Marie Claire зібрала докази того, що модний світ небайдужий до безжалісної війни в Україні і своїми методами намагається привернути до нашої країни більше уваги.

Синьо-жовтий

Після того як Інститут кольору Пантон оголосив головними відтінками весни “енергійний жовтий” та “вільний блакитний”, цей кольоровий симбіоз почав зустрічатися частіше, як на подіумах, так і на фотозоні для гостей показів. Ідеальна композиція, яка відповідає тональності сезону та закриває питання з “нестачею кольору” в гардеробі після локдауну. 

Як війна в Україні відобразилась на модних трендах-Фото 1
 
Як війна в Україні відобразилась на модних трендах-Фото 2
 
Як війна в Україні відобразилась на модних трендах-Фото 3

Лозунги проти війни

Ще один спосіб привернути увагу до теми дня – одяг з лозунгами та закликами. Не забуваємо, що модні інфлюенсери креативно підходять до будь-якого питання, навіть до висвітлення війни, тому тут можна побачити декілька варіацій синхронізації антивійськових девізів.

Як війна в Україні відобразилась на модних трендах-Фото 4
 
Як війна в Україні відобразилась на модних трендах-Фото 5
 
Як війна в Україні відобразилась на модних трендах-Фото 6

Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»

Тренд на мирне небо

Не лише над головою, а й в гардеробі. Комбінація біло-синього кольору в одязі, як символ миру та свободи. До такого прийому вдалися Мілісент Сіммондс на церемонії вручення BAFTA, вона з’явилася у сукні від Oscar de la Renta, яке ілюструє мир та спокій в природі. Крістін Берр та Сюзанна Сон також для виходу на червону доріжку обрали сукні з “мирнем” принтом.

Як війна в Україні відобразилась на модних трендах-Фото 7

LONDON, ENGLAND — MARCH 13: Millicent Simmonds attends the EE British Academy Film Awards 2022 dinner at The Grosvenor House Hotel on March 13, 2022 in London, England. (Photo by Joseph Okpako/WireImage)

Як війна в Україні відобразилась на модних трендах-Фото 8

US producer Kristin Burr attends the premiere of «The Unbearable Weight of Massive Talent» during the SXSW Film Festival at the Paramount Theatre in Austin, Texas on March 12, 2022. (Photo by SUZANNE CORDEIRO / AFP) (Photo by SUZANNE CORDEIRO/AFP via Getty Images)

Як війна в Україні відобразилась на модних трендах-Фото 9

SANTA MONICA, CALIFORNIA — MARCH 06: Actress Suzanna Son attends the 2022 Film Independent Spirit Awards on March 06, 2022 in Santa Monica, California. (Photo by Amanda Edwards/Getty Images)

Статьи по теме