Ювелірная історія у 20 років: бренд SOVA святкує день народження

Український ювелірний бренд святкує ювілей - 20 років. 

Ювелірная історія у 20 років: бренд SOVA святкує день народження-Фото 1

З нагоди свята представники SOVA звернулися до своїх поціновувачів, клієнтів та просто людей, які люблять естетичні речі та українську моду:

«Як усі 20-річні, ми трошки ідеалісти. Хочемо робити лише те, що любимо: сучасні прикраси, котрі так вам личать — на роботі чи вечірці, на побаченні чи весіллі. Тому що віримо: любов народжує любов.

Як частина покоління Z, ми бажаємо впливати! В 21 сторіччі закохувати вас у золото, діаманти та перли. Надихати в соцмережах, а потім відкривати магазини по всій країні, щоби знайомитися ще ближче».

Ювелірная історія у 20 років: бренд SOVA святкує день народження-Фото 2

Ми зустрічаємо 20-річчя в новій реальності та думаємо про це, як про велику пригоду. Три роки тому здавалося: немає нічого крутішого, ніж зробити кольє для мами Ілона Маска. А зараз мріємо створити прикраси з марсіанських порід,

— Анна Коваль, керівник департаменту маркетингу та роздрібних продажів.

«Ми виросли та повні сил. То ж прагнемо змінювати світ і рушити гори: ми створювали колекції, щоб привернути увагу до боротьби з ВІЛ, рятувати червонокнижних звірів, підтримувати молодих мам. Ми співпрацювали з кращими українськими брендами заради нових, ні на що не схожих ідей. Попереду ще стільки викликів, та з вами ми здатні на все!«

[mc_gallery id=598339]

Команда Marie Claire вітає наших друзів та партнерів з цією важливою датою та бажає йти тільки вперед!

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также