Запрацював Telegram-бот першої психологічної допомоги
Команда Інституту когнітивного моделювання у співпраці з Кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії та фахівцями проєкту «Друг» розробили Бот першої психологічної допомоги.
Він охоплює не тільки рекомендації, які є помічними в перші години після зустрічі з травматичною подією, а й рекомендації, що робити й що не варто, щоб не зашкодити своєму ментальному здоров’ю.
Бот був створений з турботою про психічне здоров’я наших громадян. В ці скрутні часи варто зберігати спокій, діяти виважено та чітко.
Цей інструмент стане в пригоді, якщо вам важко впоратись з травматичною ситуацією, ви не знаєте, що робити та як діяти в стресовій ситуації, як вберегти своє ментальне здоров’я та здоров’я своїх близьких.
Приєднатися до бота можна за посиланням: @friend_first_aid_bot.
Нагадаємо, Інститут когнітивного моделювання — науково-дослідницька компанія, яка займається соціальними технологіями та працює у сфері соціальних комунікацій. Експерти ІКМ надають консультації щодо стратегічного формування іміджу, публічного позиціонування та цифрових технологій.
У грудні 2021 року запрацювало представництво ІКМ у Брюсселі зі штаб-квартирою в Києві.
До кейсів Інституту належать комунікаційний супровід Міністерства охорони здоров’я України в період пандемії COVID-19, pro bono проєкт “Коронавірус_інфо” зі спільнотами у Viber та Telegram, комунікаційний супровід Міністерства цифрової трансформації, онлайн-платформа психологічної підтримки “Розкажи мені” та платформа для жертв домашнього насильства “Мені здається”, Viber-спільнота “Школа_інфо” та інші.