UA
  RU

  Запрацював Telegram-бот першої психологічної допомоги

  Редагувати переклад

  Команда Інституту когнітивного моделювання у співпраці з  Кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії та фахівцями проєкту «Друг» розробили Бот першої психологічної допомоги.

  Він охоплює не тільки рекомендації, які є помічними в перші години після зустрічі з травматичною подією, а й рекомендації, що робити й що не варто, щоб не зашкодити своєму ментальному здоров’ю.

  Бот був створений з турботою про психічне здоров’я наших громадян. В ці скрутні часи варто зберігати спокій, діяти виважено та чітко.

  Запрацював Telegram-бот першої психологічної допомоги-Фото 1

  Цей інструмент стане в пригоді, якщо вам важко впоратись з травматичною ситуацією, ви не знаєте, що робити та як діяти в стресовій ситуації, як вберегти своє ментальне здоров’я та здоров’я своїх близьких.

  Приєднатися до бота можна за посиланням: @friend_first_aid_bot.

   

  Нагадаємо, Інститут когнітивного моделювання — науково-дослідницька компанія, яка займається соціальними технологіями та працює у сфері соціальних комунікацій. Експерти ІКМ надають консультації щодо стратегічного формування іміджу, публічного позиціонування та цифрових технологій.

  У грудні 2021 року запрацювало представництво ІКМ у Брюсселі зі штаб-квартирою в Києві.

  До кейсів Інституту належать комунікаційний супровід Міністерства охорони здоров’я України в період пандемії COVID-19,  pro bono проєкт “Коронавірус_інфо” зі спільнотами у Viber та Telegram, комунікаційний супровід Міністерства цифрової трансформації, онлайн-платформа психологічної підтримки “Розкажи мені” та платформа для жертв домашнього насильства “Мені здається”, Viber-спільнота “Школа_інфо” та інші.