UA
RU

«Живи, Україно!»: Демна Гвасалія відкрив показ Balenciaga зверненням до України

Редагувати переклад
Показ бренду Balenciaga в рамках Паризького тижня моди розпочався під вірші Олександра Олеся «Живи, Україно, живи для краси». В такий спосіб Демна Гвасалія  висловив свою підтримку Україні у війні з Росією.

Демна Гвасалия 3

Всі запрошені отримали футболки з кольорами українського прапора, які Pantone назвав вільний синій (freedom blue) та енергійний жовтий (energising yellow). Також кожний отримав персональне звернення від Демни Гвасалії, креативного директора Balenciaga. Його родина через військовий конфлікт, спровокований Росією у 1993 году році, також була змушена залишити рідне місто Сухумі.

Демна Гвасалия

Баленсиага
 

«Війна в Україні пробудила в мені біль тої минулої травми, яку я отримав у 1993 році, коли те саме відбулося в моїй країні. Це дещо, що залишається з тобою назавжди. Цього тижня мені було важко працювати над показом. В цей час мода втрачає право на існування. Тиждень моди виглядає абсурдно. Я думав над тим, щоб відмінити показ, незважаючи на те, що я та моя команда працювали над ним дуже багато та дуже чекали на нього. Але потім я вирішив, що це буде ще одна поступка дияволу, який вже спричинив мені достатньо болю майже за 30 років. Показ не вимагає додаткових пояснень. Він присвячений звитязі, витримці, перемозі миру та коханню», — відзначив Демна.

#ВсеБудеУкраїна!

Фото: офіційна Інстаграм сторінка @demnagram, @balenciaga, @raaamon

Читайте також: ВІДЕО: ДЖЕК НІКОЛСОН З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ

Статьи по теме