Зірки спорту і моди у новій кампанії Nike x Jacquemus

Напередодні літніх Олімпійських ігор 2024 Nike і Jacquemus представили кампанію нової спільної колекції. Головними героями і музами стали зірки спорту і моди. 

Зірки спорту і моди у новій кампанії Nike x Jacquemus-Фото 1

Nike і Jacquemus створили нову спільну колекцію, а також зняли яскраву рекламну кампанію. Головними героями і музами стали зірки спорту та моди. Зокрема, у рекламному фільмі знялися спортсмени Серена Вільямс, Беатріс Хац, Джошуа Буатсі, Гаель Фіку, Нолан Ле Гаррек. З боку мистецтва виступили актори Жульєт Бінош, Ману Ріос, Анаїс Демустьє, співачка Аманда Лір, репер Central Cee, танцюрист Гійом Діоп. Моду представили редакторка Карін Ройтфельд, моделі Ліла Мосс і Тіна Кунакі, дизайнерка Аміна Муадді. До речі, фільм став режисерским дебютом Симона Порта Жакмюса.

Зірки спорту і моди у новій кампанії Nike x Jacquemus-Фото 2

«У Парижі світ просто виглядає іншим: більш романтичним, мистецьким і красивим. Фільм J’aime Paris — це ода місту, яке я обожнюю. Тут показано все, що я люблю в цьому яскравому місці. І те, як це натхнення проявляється в моїй третій спільній колекції з Nike. Це відео — суміш головних речей Jacquemus та унікального поєднання талантів, яке представляє французьку культуру», — розповів дизайнер і режисер.

Зірки спорту і моди у новій кампанії Nike x Jacquemus-Фото 3

До колекції увійшли 10 речей. Це спортивний одяг, кросівки Nike x Jacquemus Air Max 1 і популярна сумка Le Swoosh. Речі доступні у червоному, білому, синьому та сріблястому кольорах. Симон Порт Жакмюс зізнався, що джерелом натхнення для нього стали Париж і спортсмени Nike:

«Я бачу колекцію як поєднання спорту, моди та культури в найкрасивішому місті світу, де спортсмени Nike займатимуть центральне місце цього літа».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Nike x Jacquemus

Читайте також: КІЛІАН МБАППЕ ТА ІНШІ СПОРТСМЕНИ У РЕКЛАМНІЙ КАМПАНІЇ OAKLEY

Статьи по теме