UA
RU

Змістовне наповнення: Бренд RIOTDIVISION представляє осінньо-зимову колекцію Bifurcation Point

Редагувати переклад
Точка біфуркації — момент критичного стану системи, в якому вона стає нестабільною і виникає невизначеність. Пройшовши точку біфуркації, система може стати більш хаотичною, або ж вийти на новий, якісний рівень порядку. 

Змістовне наповнення: Бренд RIOTDIVISION представляє осінньо-зимову колекцію Bifurcation Point-Фото 1

Бренд RIOTDIVISION, відомий своїм технологічним підходом до створення одягу, представив нову осінньо-зимову колекцію Bifurcation Point, що означає критичний стан системи. Це філософське питання, яке поставила перед собою команда, перегукується з поточною ситуацією у світі, коли звичні підвалини руйнуються і доводиться шукати нові рішення.

Змістовне наповнення: Бренд RIOTDIVISION представляє осінньо-зимову колекцію Bifurcation Point-Фото 2

«Працюючи над колекцією RIOTDIVISION FW20 ми пройшли свого роду точку біфуркації. Ми оптимізували дизайн кожного предмету і перейшли до оновлених, зрозумілих та практичних форм», — розповідає засновник бренду Олег Мороз.

У колекції RIOTDIVISION FW20 домінує військова естетика з притаманними їй кольорами. Речі доступні в чорному, оливковому, коричневому та сірому кольорах. Дві варіації класичної куртки M65 з використанням двошарової мембрани: куртку з системою кишень Nullus і подовжену парку. Обидва вироби доповнені оновленим брендингом RIOTDIVISION. Ще одна новинка — брюки-карго Oversize 2 Pockets Pants у вільному крої з щільної бавовни. Кишені та манжети на брюках оснащені фіксаторами для додаткової функціональності та комфорту.

Змістовне наповнення: Бренд RIOTDIVISION представляє осінньо-зимову колекцію Bifurcation Point-Фото 3

Читай также: Детали знаковых beauty-образов принцессы Дианы — советы персонального визажиста иконы стиля 

Одним з ключових нововведень колекції став пуховик Bifurcation Down Jacket. Він виконаний з тонкого нейлону з тефлоновим покриттям, з використанням синтетичного утеплювача G-Loft щільністю 200 г/кв.м, який забезпечує комфорт при температурі -20 °C. Ще одна особливість куртки — анатомічний капюшон, який надійно захищає від негоди. Доступні дві версії: коротка і подовжена. Доповнюють пуховики нові худі аналогічного крою з прихованою кишенею, яку можна відкрити трьома різними шляхами.

Змістовне наповнення: Бренд RIOTDIVISION представляє осінньо-зимову колекцію Bifurcation Point-Фото 4

Жіноча лінійка також виконана у мілітарі стилістиці. В першу чергу це стосується Fuji Coat — нової довгої куртки, виготовленої з двошарової мембрани і додаткового лайнера, який можна використовувати окремо, або ж як ще один шар одягу в холодну погоду. Також для колекції RIOTDIVISION розробили термокостюм, в який увійшли рашгард, легінси та балаклава. Завершують жіночу лінійку FW20 нова модель брюк вільного крою.

Змістовне наповнення: Бренд RIOTDIVISION представляє осінньо-зимову колекцію Bifurcation Point-Фото 5

У лінійку аксесуарів вперше потрапили теплі речі з вовни мериноса. Крім того, доступні оновлені багатофункціональні сумки та гаманці.

Статьи по теме