UA
RU

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

Редагувати переклад
Напевно, в кожного є свій віш-ліст, до якого періодично  щось додається. Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожної з нас є свої таємні чи не дуже побажання. Тому ми вирішили ділитися своїми знахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, якщо хочеться зробити собі  чи комусь приємно. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на просторах Інтернету та в соціальних мережах.

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1

Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

Моя знахідка цього тижня — книга «КІНОРЕВІЗІЯ ДОНБАСУ. 2.0». Це збірка статей українських та зарубіжних дослідників, присвячених місцю донбаського регіону в історії української культури та кінематографа. Я не можу зрозуміти, як я прогавила вихід цього видання. Зараз майже ніде його немає у наявності, але я продовжую пошуки і сподіваюся, що поповню свою книжкову полицю.

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу і сайту “Marie Claire”

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

Обожнюю дивакуваті аксесуари. Вони — одна зі статей моїх імпульсивних покупок. Я і є та сама людина, яка купує сережки-люстри, сумочки, схожі на дитячі іграшки та взуття з підборами, які нагадують хребет ящера, а потім бідкається, бо не має приводів їх надягти, щоб похизуватися. Знахідка тижня — аксесуари Les Petits Joueurs італійської дизайнерки Маріясоле Чеккі. За легендою, свою першу сумочку вона прикрасила тим, що було під рукою — деталями конструктору Lego. Чому я вірю їй?

Читайте також: Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5

Анна Вакуленко, fashion-редакторка сайту «Marie Claire»

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

Я обожнюю сучасних графічних ілюстраторів за їх свіжий погляд на звичні речі та нетривіальний підхід до класики. До того ж кожен із цих митців володіє особливим стилем, який інколи настільки ідеально вписується у світобачення глядачів, що виникає відчуття дежавю — цю красу я вже спостерігала у минулих життях.

Саме так особисто в мене трапилося із ілюстраторкою, яка називає себе Sonny. Навіть не беруся описувати, що саме мене вразило в її роботах, адже краще один раз побачити, аніж мільйон разів почути. Відриваю від серця, та ділюся особистим джерелом естетичного натхнення.

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 7

Поліна Береза, редактор сайту «Marie Claire»

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 8

Моє натхнення цього тижня – акаунт мовознавця під ніком @ridnovir. Його чиста літературна українська мова мене просто заворожує, тому я навіть не зчулася, як передивилась всі його відео в ТікТок, а на годиннику вже була третя ночі. Він настільки цікаво розповідає про походження українських слів та культуру мовлення, що хочеться слухати його знову і знову. Тепер до мого списку мов, які я хочу вдосконалити, додалась ще й українська.

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 9

Ліза Приходько, фотографиня Marie Claire

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 10

 

Цього разу мені захотілось більше блиску на Новий рік. Все почалось з сукні, потім я вирішила, що буде достатньо топу і врешті-решт прийшла до висновку, що блискіток на обличчі вистачить. І таким чином, сказавши це вголос, мене підслухав Інстаграм та видав акаунт з безліччю варіантів глітерів. Дякую всім шпигунам, тепер буду сіяти в новорічну ніч і не тільки.

Статьи по теме