UA
RU

ТОП-5 трендів на обручки до весільного сезону 2023 від “Золотий Вік”

Діаманти, поєднання різних видів золота та мінімалізм — головні тренди весільного сезону 2023, який у самому розпалі. Разом з найбільшою в Україні ювелірною мережею «Золотий Вік» ми зібрали всі модні тенденції в ювелірному світі на весільні обручки.

“Золотий Вік” весільний сезон 2023 тренди на обручки

Вибір обручок — дуже відповідальна справа, адже вони не лише символізують вічне об’єднання двох сердець, але й є важливою частиною стильного образу наречених та прикрасою, яка з ними на довгі-довгі роки. В колекції «Золотий Вік» представлений широкий асортимент обручок з трендовими моделями. Комбінування діамантів з різними видами золота та мінімалістичний дизайн — основні характеристики цього сезону. Діаманти надають обручкам блиску і вишуканості, тоді як поєднання золота додає їм унікальності та виразності. Про всі тренди — детальніше.

 

Тренд 1: діаманти

Діаманти залишаються символом статусу і прекрасного смаку, тому завжди в тренді. Цей сезон не є виключенням. Унікальність діамантів т в тому, що вони неперевершені у будь якому обрамленні. Так, одним із трендів цього сезону є лимонне золото з діамантами — це оригінальне та стильне поєднання в одній прикрасі, які обов’язково оцінить пара, яка прагне бути в центрі уваги.

“Золотий Вік” весільний сезон 2023 тренди на обручки

Біле золото у вишуканому та одночасно стриманому стилі з діамантами буде чудово поєднуватися з екстравагантними та повсякденними стилем вашої пари. Кожна обручка “Золотого Віку” виготовлена з дбайливо підібраних матеріалів, щоб надати їй особливого блиску та краси.

“Золотий Вік” весільний сезон 2023 тренди на обручки

Діаманти виглядають неперевершено у гладкому полірованому оформленні, так обручки з тонкою діамантовою доріжкою є неперевершеними, вишуканими та витонченими. Така прикраса ідеально буде поєднуватись з екстравагантними та повсякденними стилями вашої пари.

“Золотий Вік” весільний сезон 2023 тренди на обручки

 

Тренд 2: комбінація золота

Тренд на поєднання різних видів золота набуває все більшої популярності. Жовте, біле та червоне — органічно виглядає в одній прикрасі та робить її винятковою. Цей стиль надає обручкам унікальності та ексклюзивності, дозволяючи нареченим висловити свою особистість та створити неповторний образ. Біле золото відображає сучасність та чистоту, в той час як червоне золото символізує стиль та теплоту. Ця комбінація дорогоцінних металів створює гармонійний і естетичний образ обручки, що неперевершено пасуватиме до будь-якого стилю наречених. 

“Золотий Вік” весільний сезон 2023 тренди на обручки

Кращим доповненням дуету білого та червоного золота можуть бути тільки діаманти. Таке поєднання створює гармонійну композицію. Крім того така обручка буде гармонійно поєднуватися з будь якими іншими прикрасами.

“Золотий Вік” весільний сезон 2023 тренди на обручки

 

Тренд 3: мінімалізм

Мінімалізм все більше стає популярним у всіх напрямках, не виключенням є і ювелірна майстерність. Ви можете обрати обручку з мінімалістичним дизайном, яка буде виглядати надзвичайно стильно і в той же час підкреслювати вашу красу та стиль. Простота і чистота ліній створюють вишуканий і сучасний образ, а один діамант в центрі прикраси додає їй тієї самої вишуканості як родзинка.

“Золотий Вік” весільний сезон 2023 тренди на обручки

 

Тренд 4: алмазна грань

Алмазна грань — ще одна тенденція, яка стає все популярнішою в ювелірному виробництві. Вона додає обручкам ефектного блиску, створює гру граней на поверхні прикраси  та мультиколірні відблиски. Цей ефект робить обручку надзвичайно привабливою та розкішною. Обручка має фактурну поверхність, що додає їй простоти і в той же час неперевершену особливість та унікальність. Дана модель є виразом стилю та елегантності, які витримані у класичних традиціях. Завдяки своїй універсальності, вона з легкістю зможе комбінуватися з іншими прикрасами.

“Золотий Вік” весільний сезон 2023 тренди на обручки

 

Тренд 5: широкі обручки

Широкі обручки створюють сміливий і вражаючий акцент. Такі обручки виглядають особливо стильно і підходять для будь-якого образу — від повсякденного до вечірнього. Також популярні широкі обручки з додатковими деталями, такими як рельєфні візерунки, вишукані вирізи або вставки дорогоцінних каменів. Ці деталі роблять обручку більш вишуканою і прикрашають її.

“Золотий Вік” весільний сезон 2023 тренди на обручки

«Золотий Вік» рекомендує обирати обручки, які відповідають вашому стилю та особистості. Ну а щоб вибір став ще простішим, ви завжди можете звернутися до експертів ювелірної мережі. Зокрема, для всіх закоханих весь сезон діє акція «Поєднані коханням», де ви можете отримати додатково 5% знижку на другу обручку.

Завітайте до «Золотого Віку» та оберіть обручку, яка найкраще висловлює вашу любов та безмежні почуття.

 

Статьи по теме