UA
RU

21 DAYS OF HOPE: бренд GUDU представив NFT-колекцію, щоб допомогти українським дітям

Редагувати переклад

Дизайнер Лаша Мдінарадзе, креативний директор українського бренду GUDU, створив NFT-колекцію, присвячену подіям, які зараз відбуваються у нашій країні.

21 DAYS OF HOPE: бренд GUDU представив NFT-колекцію, щоб допомогти українським дітям-Фото 1

Кожен NFT-об’єкт з колекції 21 DAYS OF HOPE – це один день війни його очима та почуття, які відчував дизайнер у той чи інший момент від початку бойових дій. Кожен із цих ескізів — це рефлексія на події, що відбуваються навколо, і спроба хоч ненадовго відволіктися від снарядів, що пролітають над головою.

З початку російського вторгнення я перебуваю в заміському будинку неподалік Києва. Над моєю головою постійно літають снаряди, а створення ескізів допомагає хоч трохи зняти стрес і зробити щось корисне. Якоїсь миті я подивився на ці малюнки і зрозумів, що кожен з них відображає мій настрій і почуття в той чи інший момент. Починалося все з повної темряви та нерозуміння, що буде далі, але з кожним днем фарби ставали все яскравішими, а форми сміливішими та впевненішими, з чітким розумінням, що Україна обов’язково переможе,

— розповідає Мдінарадзе.

Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»

21 DAYS OF HOPE – це 21 NFT-об’єкт, ознайомитися з якими можна на платформі з продажу віртуального мистецтва OPENSEA. Усі отримані гроші будуть надіслані благодійній організації Save The Children Ukraine. Роботи можна подивитись в галереї нижче:

Статьи по теме